آیا ساخت بازی Mortal Kombat 12 به طور تصادفی تایید شده است؟

ظاهرا یکی از اعضای استودیوی NetherRealm به طور تصادفی ساخت بازی Mortal Kombat 12 را لو داده است.

 

تقریبا سه سال از انتشار قسمت یازدهم از سری پرطرفدار «مورتال کامبت» می‌گذرد؛ اثری که از همه لحاظ موفق عمل کرده و تا به حال بیش از ۱۲ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است.

استودیوی NetherRealm خالق این سری و همچنین سری بازی Injustice به طور معمول هر سه یا چهار سال یک بار، اثر جدید خود را روانه‌ی بازار می‌کند. طی یک سال گذشته این سوال مطرح بوده که بازی بعدی آن‌ها، نسخه‌ی جدید کدام یک از این دو فرنچایز خواهد بود؟

شاید Jonathan Andersen از مدیران ارشد تولید در این استودیو به طور تصادفی پاسخ این سوال را داده باشد. او پنجشنبه هفته‌ی قبل، تصویری را در توییتر خود منتشر کرد که تعدادی از طرح‌های هنری دو قسمت اول مورتال کامبت و همچنین Injustice 2 را روی میزش نشان می‌داد.

اما کاربران تیزبین بخشی از صفحه‌ی مانیتور اندرسن را روی عکس مشاهده و فایلی را پیدا کرده‌اند که MK12_Mast نام دارد (یا حداقل بخشی از نام کامل فایل است). اندرسن تنها پس از ده دقیقه این عکس را پاک کرد.

حالا و به لطف این عکس می‌توان با اطمینان خوبی گفت که استودیوی NetherRealm در حال ساخت بازی Mortal Kombat 12 است. البته برخی معتقدند که انتشار این عکس تصادفی نبود و بخشی از ترفند استودیو برای رونمایی این بازی به حساب می‌آید. چرا که در عکس بالا بخشی از یک ایمیل را هم می‌بینیم که در آن به ویدیویی اشاره شده که نباید در دسترس عموم قرار بگیرد.

این ایمیل همچنین می‌گوید که طرفداران با اشتیاق زیاد دنبال هر سرنخی در رابطه با قسمت بعدی مورتال کامبت هستند و باید از اطلاعات فعلی به‌شدت مراقبت شود. بعضی از طرفداران عقیده دارند که تصویر اندرسن به عمد چنین متنی را در خود دارد.

تابستان امسال بود که «جف گراب» ژورنالیست مطرح، ادعا کرد که NetherRealm پس از ترکیب شرکت مادر یعنی AT&T با Discovery و به خاطر ابهام پیش آمده در آینده‌ی این استودیو، ترجیح داده تا از بین دو فرنچایز فعلی خود سراغ آن یکی برود که اطمینان بیشتری از موفقیتش دارد.

 

آیا مورتال کامبت 12 زودتر از بازی Injustice 3 منتشر خواهد شد؟

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.