آیا مورتال کامبت 12 زودتر از بازی Injustice 3 منتشر خواهد شد؟

گزارشی جدید ادعا می‌کند که بر خلاف انتظارات، بازی مورتال کامبت 12 زودتر از Injustice 3 ساخته و منتشر خواهد شد.

 

طی سال‌ها اخیر عادت کرده‌ایم که استودیوی NetherRealm به رهبری Ed Boon یکی در میان سراغ ساخت نسخه‌ی جدید از دو سری Mortal Kombat و Injustice برود.

دو سال پیش شاهد انتشار قسمت یازدهم «مورتال کامبت» که موفقیت خیلی خوبی برای سازنده و ناشر آن یعنی شرکت Warner Bros به همراه داشت. حالا طبق انتظارمان، استودیوی NetherRealm باید روی قسمت سوم Injustice کار کند، اما واقعیت ظاهرا چیز دیگری است.

«جف گراب» ژورنالیست معروف بازی‌های ویدیویی که طی یک سال گذشته ادعاهای معتبری داشته، این بار طی ویدیویی از وب‌سایت Giant Bomb گفته که برخلاف انتظار، بازی بعدی این استودیو مورتال کامبت 12 خواهد بود.

ظاهرا استودیوی NetherRealm پس از جریانات اخیر و ترکیب دو برند AT&T و Discovery که استودیوهای بازی‌سازی وارنر هم جزوشان محسوب می‌شود، نسبت به آینده و فعالیتش با WB Games دچار نگرانی شده است. همین موضوع باعث شده تا استودیو اثری را در اولویت ساخت قرار دهد که از موفقیتش اطمینان بیشتری دارد. جف گراب در بخشی از صحبت‌هایش گفته:

این (مسئله) هم‌سو با واقعیت و همچنین هم‌سو با چیزی است که من شنیده‌ام. جایی که Mortal Kombat 12 منطقی‌ترین (گزینه) است، به این خاطر که این بازی‌ای است که آن‌ها می‌دانند پول خواهد آورد. این (بازی) خوب می‌فروشد. مورتال کامبت 11 عالی بود و خوب عمل می‌کند، اما اگر شما با مورتال کامبت 12 بیرون بیایید، آن هم خوب خواهد فروخت و عملکرد خوبی خواهد داشت.

سال میلادی گذشته بود که شرکت AT&T اعلام کرد قصد دارد تا استودیوهای بازی‌سازی خود را به شرکت دیگری بفروشد؛ کاری که در نهایت از انجام آن منصرف شد، اما با ترکیب این برند با Discovery هنوز مشخص نیست که این استودیوها از جمله NetherRealm چه آینده‌ای خواهند داشت.

در نتیجه هنوز هم محتمل است که سازندگان MK چند سال دیگر، این سری را با یک ناشر جدید پیش ببرند.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.