تاریخ برگزاری رویداد مشترک مایکروسافت و بتزدا مشخص شد

شرکت مایکروسافت به طور رسمی تاریخ برگزاری رویداد مشترک خود با بتزدا را در حاشیه‌ی E3 2021 اعلام کرد.

 

در حالی که کمتر از یک ماه تا برگزاری رویداد E3 2021 باقی مانده، شرکت‌های حاضر در آن خود را برای برگزاری نمایش‌های و رونمایی‌های مخصوص خود آماده می‌کنند.

مایکروسافت هم یکی از این شرکت‌هاست که انتظار می‌رود یکی از بزرگ‌ترین نمایش‌ها را به خود اختصاص دهد. پیش از این اخباری مبنی بر برگزاری یک شوکیس مشترک بین مایکروسافت و Bethesda به گوش می‌رسید، اما حالا این قضیه به طور رسمی تایید و تاریخ برگزاری آن هم اعلام شده است.

طبق اعلام رسمی، دو شرکت مایکروسافت و بتزدا ساعت ۲۱:۳۰ روز ۲۳ خرداد سال جاری، یک رویداد مشترک برگزار خواهند کرد. در این مراسم شاهد رونمایی‌ها و نمایش‌های مهمی از عناوین در حال ساخت هر دو شرکت خواهیم بود.

رویداد مایکروسافت و بتزدا

همان طور که در بنر رسمی می‌بینیم، بازی مورد انتظار Halo Infinite قطعا بخش مهمی از این مراسم را به خود اختصاص خواهد داد و احتمالا شاهد نمایش بخش چندنفره‌ی آن هم باشیم.

از سوی دیگر، نمایش یک بازی مورد انتظار دیگر یعنی Starfield هم تقریبا قطعی به نظر می‌رسد. کاربران تیزبین در توییتر متوجه شده‌اند قسمت پایین چپ بنر، همان سیاره‌ای است که در یکی از تصاویر رسمی اثر علمی تخیلی شرکت بتزدا وجود دارد.

بازی Starfield

اما به جز Halo Infinite و Starfield باید منتظر چه عناوینی باشیم؟ احتمال زیادی وجود دارد تا در این رویداد، گیم‌پلی بازی Hellblade II را هم برای اولین بار ببینیم.

پس از غیبت در سال گذشته، به نظر می‌رسد E3 2021 باز هم همان حس و حال هیجان همیشگی سالانه‌ی این رویداد را دارد و امسال شاهد رونمایی‌ها و نمایش‌های جذاب زیادی خواهیم بود. رویداد E3 2021 به صورت دیجیتالی از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد در جریان خواهد بود.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.