شخصیت اسپایدرمن امسال به بازی Marvel’s Avengers اضافه خواهد شد

استودیوی سازنده‌ی بازی Marvel’s Avengers تاکید کرد که شخصیت اسپایدرمن تا پایان سال جاری میلادی به این عنوان اضافه خواهد شد.

 

دو روز پیش بود که عنوان Marvel’s Avengers اولین سالگرد انتشار خود را جشن گرفت؛ آخرین اثر از استودیوی Crystal Dynamics که بیشتر به خاطر ریبوت سری Tomb Raider نزد مخاطبان شهرت دارد.

بازی «اونجرز» در زمان انتشار پایین‌تر از انتظارات عمل کرد و نه تنها منتقدان به آن خرده گرفتند، بلکه مخاطبان هم آن‌چنان که باید از آن استقبال نکردند. این موارد اما باعث ناامیدی «کریستال داینامیکس» نشد و تیم سازنده طی این یک سال محتواهای متعددی مثل شخصیت‌های Hawkeye و Kate Bishop را به بازی اضافه و همچنین، ایرادهای مختلف را تا جای ممکن رفع کرده است.

این بازی فردا میزبان محتوای جدیدی با نام War for Wakanda دریافت خواهد کرد که شامل یک کمپین جداگانه خواهد بود و شخصیت Black Panther هم به جمع قهرمانان قابل بازی خواهد پیوست.

پیش از این اما شرکت مارول و Square Enix اعلام کرده بودند که شخصیت اسپایدرمن هم قرار است در ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی به بازی Marvel’s Avengers اضافه شود، اما پس از آن دیگر شاهد خبری مرتبط با آن نبودیم.

حالا یکی از اعضای تیم Crystal Dynamics در این باره لب به سخن گشوده و توضیحاتی درباره‌ی این محتوا ارائه داده است. یکی از طراحان ارشد بازی Scott Walters عنوان کرده که تیم سازنده این شخصیت را تا پایان سال جاری میلادی به بازی اضافه خواهد کرد:

در این باره که حالا چه چیزی می‌توانم بگویم، ما همیشه به این شکل برنامه‌ریزی کرده‌ایم و به دنبال این بوده‌ایم تا Spider-Man را در سال ۲۰۲۱ برای صاحبان پلی‌استیشن به ارمغان بیاوریم. این قضیه هنوز در مسیر قرار دارد، بنابراین ما رونمایی‌های بیشتری طی امسال خواهیم داشت.

شخصیت Spider-Man همان طور که قبلا هم اعلام شد، تنها برای دارندگان بازی روی کنسول‌های پلی‌استیشن در دسترس قرار خواهد گرفت. موضوعی که اعتراض طرفداران بازی روی پلتفرم‌های دیگر را در پی داشته است.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.