بازی Marvel’s Wolverine درجه سنی بزرگسال خواهد داشت

کارگردان بازی مورد انتظار Marvel’s Wolverine اعلام کرد که این اثر با درجه سنی بزرگسال ساخته خواهد شد.

 

بدون شک یکی از مهم‌ترین نمایش‌های رویداد PlayStation Showcase که هفته‌ی گذشته برگزار شد، رونمایی از بازی Marvel’s Wolverine بود که توسط استودیوی Insomniac Games در حال ساخت است.

 

مروری بر رویداد PlayStation Showcase در سپتامبر ۲۰۲۱

 

اینسامنیاک گیمز که پیش از این نتیجه‌ی درخشانی را با عنوان Marvel’s Spider-Man در سال ۲۰۱۸ ارائه داده بود، حالا به طور همزمان روی دو بازی از دنیای مارول کار می‌کند. قضیه زمانی هیجان‌انگیزتر می‌شود که بدانید دنیای سری بازی اسپایدرمن و عنوان در حال ساخت «ولورین» یکسان هستند.

همین قضیه سوالی را مطرح می‌کند که شاید Wolverine مشابه بازی دیگر، درجه‌ سنی مخصوص نوجوانان داشته باشد و در نتیجه، خشونتی که همیشه در داستان‌های ولورین وجود دارد را این‌جا نبینیم.

خوشبختانه کارگردان بازی Brian Horton دیروز خبری خوبی را برای طرفداران شخصیت لوگان داشت. هورتون در توییتر و در جواب کاربری که پرسیده بود Marvel’s Wolverine یک بازی کامل است یا مثل Spider-Man: Miles Morales ابعاد کوچک‌تری خواهد داشت، این گونه واکنش داد:

توییت برایان هورتون

ابعاد کامل، با فضای بزرگسالانه

همین چند کلمه تایید می‌کند که بازی «ولورین» قرار است یک محصول کامل و بزرگ باشد و البته، مخاطبان بزرگسال را هدف بگیرد که یعنی حتما با عنوانی خشن طرف خواهیم بود.

این عنوان مورد انتظار، به طور انحصاری برای PS5 منتشر خواهد شد و توسط همان تیم در دست ساخت است که عنوان Miles Morales را تولید کرده بودند. هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این بازی وجود ندارد. استودیوی Insomniac Games به طور همزمان روی قسمت دوم Spider-Man هم کار می‌کند که سال ۲۰۲۳ میلادی برای PS4 در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.