یک بازی آنلاین بر اساس دنیای مارول در حال ساخت است

یک استریمر به‌تازگی شواهدی را یافته که خبر از ساخت یک بازی آنلاین MMO بر اساس دنیای مارول می‌دهد.

 

پس از موفقیت گسترده و کم‌نظیر دنیای سینمایی مارول طی دهه‌ی گذشته، شرکت دیزنی و مارول تصمیم گرفتند تا فعالیت خود را در عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی هم قدرتمندتر از گذشته کنند.

نتیجه‌ی این رویکرد جدی‌تر هم انتشار عناوین شاخصی مثل Marvel’s Spider-Man به صورت انحصاری برای PS4 و Marvel’s Avengers و Guardians of the Galaxy بود.

آینده بازی‌های اقتباسی از دنیای مارول از این هم جذاب‌تر خواهد شد و طی دو سه سال آینده شاهد آثاری چون Wolverine، قسمت دوم Spider-Man و Marvel’s Midnight Suns خواهیم بود که دوتای اول توسط استودیوی Insomniac Games و آخری توسط استودیوی Firaxis Games (سازنده‌ی سری Civilization) در دست توسعه قرار دارند.

حال یک استریمر با لقب mmmmmmmmiller بر اساس مشاهداتش از جلسه‌ی گزارش مالی یک شرکت با نام Enad Global 7 متوجه شده که یک بازی آنلاین MMO بر اساس دنیای مارول در حال ساخت است.

گزارش مالی شرکت Enad Global 7

اینکه چه استودیوی مسئولیت ساخت این اثر را بر عهده دارد، شاید جذاب‌ترین بخش قضیه باشد. سازنده‌ی این بازی MMO استودیوی Dimensional Ink Games خواهد بود که پیش از این عنوان DC Universe Online را ساخته است. به این ترتیب می‌توان امیدوار بود که نتیجه‌ی نهایی معقول از آب درآید.

پیش از این استودیوی Daybreak سازنده‌ی بازی H1Z1 روی چنین پروژه‌ای فعالیت می‌کرد که در نهایت به سرانجامی نرسید، اما انگار شرکت مادر یعنی Enad Global 7 به طور کامل آن را کنار نگذاشته و در عوض آن را به یک تیم جدید سپرده است.

نظر شما در این باره چیست؟ به نظرتان یک بازی MMO با حضور شخصیت‌های مارول می‌تواند اثر جذابی از آب درآید؟

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.