تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits باز هم به تعویق افتاد

سازندگان بازی مورد انتظار Kena: Bridge of Spirits باری دیگر از تعویق در انتشار آن خبر دادند.

 

عنوان Kena: Bridge of Spirits یکی از مورد انتظارترین بازی‌های امسال به حساب می‌آید که روند ساخت خود را در استودیوی Ember Lab طی می‌کند. این بازی یکی از اولین عناوینی بود که برای کنسول PS5 تایید شد و البته قرار است برای PS4 و PC هم در دسترس قرار بگیرد.

هنگامی که این اثر در ژوئن ۲۰۲۰ رونمایی شد، سازندگان وعده‌ی انتشارش را تا پایان آن سال دادند، اما در نهایت عرضه‌ی آن تا سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد. این آخرین تاخیر بازی نبود و طی رویداد State of Play در فوریه، تاریخ انتشار به ۲۸ آگوست موکول شد.

حال دوباره استودیوی Ember Lab از عقب افتادن دوباره‌ی تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits خبر دادند و حالا باید در تاریخ ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) منتظر عرضه‌ی آن باشیم. این استودیو طی یک بیانیه این خبر را اعلام کرد:

بیانیه‌ی استودیوی Ember Lab

ما تصمیمی دشوار برای عقب انداختن انتشار Kena تا ۲۱ سپتامبر گرفته‌ایم تا بازی را روی تمام پلتفرم‌ها پولیش کنیم. تیم سازنده فوق‌العاده سخت در حال کار است و ما احساس می‌کنیم این زمان اضافه برای اطمینان حاصل کردن از بهترین تجربه‌ی ممکن ضروری است.

ما می‌دانیم که بسیاری از شما مشتاق بازی کردن هستید و از صبر شما در حالی که تیم سازنده به کار خود برای به ارمغان آوردن بهترین نسخه‌ی Kena ادامه می‌دهد، سپاسگزاریم.

از شما برای حمایت شگفت‌انگیزتان متشکریم!

تیم Ember Lab

 

بازی Kena: Bridge of Spirits در سبک اکشن ماجرایی، داستان دختری به نام Kena را روایت می‌کند که راهنمای ارواحی‌ست که بین دنیای زنده‌ها و مرده‌ها گرفتار شده‌اند و آن‌ها را به آرامش ابدی هدایت می‌کند. این اثر با انجین آنریل ۴ در دست ساخت قرار دارد و گرافیک زیبای آن که شباهت زیادی به انیمیشن‌های پیکسار دارد، توجه زیادی به خود جلب کرده است.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.