فروش بازی It Takes Two از یک میلیون نسخه عبور کرد

استودیوی Hazelight خالق بازی It Takes Two از رسیدن آمار فروش آن به یک میلیون نسخه خبر داد.

 

عنوان It Takes Two جدیدترین اثر استودیوی سوئدی Hazelight محسوب می‌شود که «جوزف فارس» مشهور مدیریت آن را بر عهده دارد و دو بازی A Way Out و Brothers: A Tale of Two Sons در کارنامه‌اش به چشم می‌خورد.

بازی It Takes Two همچون عنوان قبلی این استودیو، یک اثر کوآپ هست که حتما باید به‌صورت دونفره آن را تجربه کنید. این اثر ماجرای یک پدر و مادر در شرف طلاق را به تصویر می‌کشد که آرزوی دخترشان برای رخ ندادن این اتفاق، آن‌ها را تبدیل به دو عروسک و راهی یک ماجراجویی طولانی می‌کند.

در حالی که کمتر از یک ماه از انتشار بازی It Takes Two گذشته، استودیوی سازنده در توییتر از رسیدن فروش آن به یک میلیون نسخه خبر داده است؛ اتفاقی که حکایت از موفقیت بازی در جذب مخاطب دارد. از آن‌جا که با یک اثر کوآپ طرف هستیم، فروش یک میلیون نسخه‌ای به این معناست که احتمالا دو میلیون نفر آن را تجربه کرده‌اند.

بازی A Way Out هم ظرف سه هفته موفق شده بود چنین آماری را ثبت کند. جوزف فارس کارگردان بازی، در واکنش به این آمار توییتی منتشر کرده و گفته:

این (اتفاق) نشان می‌دهد که قطعا بازیکنانی وجود دارند که می‌خواهند بازی‌های تماما کوآپ را تجربه کنند. از همه‌ی شما سپاسگزارم و امیدوارم بازی‌های بیشتری مثل این ببینیم.

عنوان It Takes Two که توسط شرکت الکترونیک آرتز منتشر شده، هم‌اکنون برای PS4 و PS5 و Xbox One و Xbox Series X|S و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

به لطف قابلیت Friend’s Pass برای تجربه‌ی این بازی تنها کافی است یک نسخه از بازی بخرید تا دونفره از آن لذت ببرید.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.