احتمال تاخیر دوباره در انتشار بازی Hogwarts Legacy وجود دارد

یک فعال مطرح در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی ادعا کرده که تاریخ انتشار بازی Hogwarts Legacy احتمالا تا سال میلادی بعد به تعویق افتاده است.

 

بازی Hogwarts Legacy یکی از عناوینی بود که در رویداد برند پلی‌استیشن در سپتامبر ۲۰۲۰ برای اولین بار از آن رونمایی شد؛ اثری که شما را در نقش یکی از دانش‌آموزان مدرسه‌ی جادوگری هاگوارتز در دنیای فرنچایز «هری پاتر» قرار می‌دهد.

این بازی توسط استودیوی Avalanche Software (سازنده‌ی سری Disney Infinity که با استودیوی خالق سری Just Cause متفاوت است) مراحل ساخت خود می‌گذراند، اما به نظر می‌رسد این روند خیلی خوب پیش نمی‌رود.

عنوان Hogwarts Legacy ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شود، اما در نهایت تاریخ انتشارش به ۲۰۲۲ موکول شد. حالا Colin Moriarty نویسنده و پادکستر مطرح در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی، طی جدیدترین قسمت از پادکست خود با نام Sacred Symbols+ گفته که احتمالا تاخیر دوباره‌ی آن تا سال بعد وجود دارد.

او در پادکست گفت که از افرادی در پشت صحنه‌ی ساخت بازی شنیده که روند تولید با مشکل روبروست و در نتیجه امسال عرضه نمی‌شود. مدیر کل شرکت برادران وارنر پیش از این گفته بود که فرنچایز هری پاتر که با نام رسمی Wizarding World شناخته می‌شود، امسال دو محصول بزرگ خواهد داشت.

یکی از این محصولات فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore است که بهار اکران خواهد شد و اثر دیگر به وضوح Hogwarts Legacy خواهد بود.

استودیوی آوالانچ دلیل اولین تاخیر بازی را مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا عنوان کرده بود، اما حالا مشخص نیست که چه تیم سازنده با چه مشکلات گریبان‌گیر است که احتمال تعویق دوباره‌ی آن مطرح می‌شود.

بازی Hogwarts Legacy در تاریخی نامشخص برای پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.