فروش بازی Hitman 3 حدود ۳۰۰ درصد بهتر از قسمت دوم بوده است

استودیوی IO Interactive اعلام کرد که بازی Hitman 3 تا به حال ۳۰۰ درصد بیشتر از قسمت دوم فروش داشته است.

 

هشتمین نسخه‌ی اصلی از سری «هیتمن» و آخرین نسخه از سه‌گانه‌ی World of Assassination حدود سه ماه پیش عرضه شد و استقبال زیادی از آن به عمل آمد، طوری که خیلی‌ها از آن به عنوان بهترین قسمت این سری یاد می‌کنند.

استودیوی IO Interactive خالق این مجموعه، قبلا اعلام کرده بود که فروش این بازی توانسته در همان هفته‌ی اول تمام هزینه‌ی ساخت را جبران کند. حال این شرکت آمار جدیدی در این باره ارائه کرده است.

طبق آمار تازه، فروش بازی Hitman 3 از زمان انتشار تا به حال ۳۰۰ برابر قسمت دوم بوده که محبوبیت عظیم آن را میان مخاطبان نشان می‌دهد. این اتفاق وقتی جالب‌تر می‌شود که بدانیم این اولین اثری است که IO Interactive به‌صورت مستقل منتشر می‌کند.

این استودیوی دانمارکی چهار سال پیش خود را بازخرید و از شرکت Square Enix جدا کرد و توانست حقوق سری هیتمن و همچنین بازی Freedom Fighters را از آن خود کند. این اتفاق در حالی افتاد که قسمت دوم هیتمن از لحاظ فروش موفق نشده بود انتظارات اسکوئر اینکس را برآورده کند.

این استودیو هم‌اکنون وضعیت بسیار خوبی دارد و به لطف فروش موفق Hitman 3 توانسته تا یک شعبه‌ی جدید در شهر بارسلونا تاسیس کند و به این ترتیب، سه شعبه در کنار استودیوهای کپنهاگ و مالمو داشته باشد.

در حال حاضر می‌دانیم که این شرکت علاوه بر تولید محتوای بیشتر برای «هیتمن ۳» روی یک بازی کاملا جدید بر اساس فرنچایز «جیمز باند» کار می‌کند. یک پروژه‌ی دیگر هم توسط این استودیو در دست ساخت قرار دارد که هنوز رونمایی نشده و جزئیاتی از آن در دست نیست.

بازی Hitman 3 هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴ و ۵، نینتندو سوییچ و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.