آپدیت نسل نهم بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice منتشر شد

در اقدامی غیرمنتظره، آپدیت نسل نهم بازی Hallblade: Senua’s Sacrifice به طور اختصاصی برای کنسول‌های ایکس‌باکس منتشر شد.

 

دو روز پیش بود که عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice چهارمین سالگرد انتشار خود را جشن گرفت؛ پنجمین اثر مهم استودیوی انگلیسی Ninja Theory (با در نظر نگرفتن عناوینی که سازنده‌ی اصلی‌شان نبوده) که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمد.

استودیوی «نینجا تئوری» با وجود خلق عناوین شاخصی چون Heavenly Sword و Enslaved و همچنین DmC: Devil May Cry هیچ‌وقت از لحاظ مالی در بهترین شرایط ممکن قرار نداشت.

این وضعیت اما در سال ۲۰۱۸ میلادی و با ملحق شدن به خانواده‌ی استودیوهای ایکس‌باکس به طور کامل تغییر کرد. حال این استودیو در حال ساخت قسمت دوم Hellblade برای رایانه‌های شخصی و Xbox Series X|S است.

حالا و در چهارمین سالگرد انتشار بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice به طور غیرمنتظره، شاهد انتشار یک آپدیت نسل نهم برای آن هستیم. این آپدیت همین حالا تنها برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس است و برای PC هم منتشر خواهد شد.

این آپدیت کیفیت تکسچرها و مدل‌های درون بازی را افزایش می‌دهد و پشتیبانی از وضوح 4K را به آن اضافه می‌کند. همچنین حالا بازی از تکنولوژی ری‌تریسینگ هم بهره می‌برد و حتی قادر هستید تا آن را با فریم‌ریت ۱۲۰ تجربه کنید.

با این آپدیت، بازی سه حالت گرافیکی مختلف را روی هر کنسول در دسترس‌تان قرار می‌دهد که جزئیات آن طبق تصویر زیر است:

حالت‌های گرافیکی بازی Hellblade

این نکته را هم باید ذکر کرد که نینجا تئوری و مایکروسافت، هیچ برنامه‌ای برای انتشار این آپدیت روی پلتفرم‌های دیگر مثل پلی‌استیشن و سوییچ ندارند.

شرکت مایکروسافت هم دیشب از برگزاری یک رویداد در حاشیه‌ی نمایشگاه Gamescom 2021 خبر داد که در آن، شاهد نمایش جدید از عناوین رونمایی شده‌ی استودیوهای ایکس‌باکس خواهیم بود. با توجه به آپدیت نسل نهمی قسمت «هل‌بلید» امید می‌رود تا در رویداد پیش رو، نمایش تازه‌ای از قسمت دوم ببینیم.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.