آیا بخش بتل رویال در آینده به بازی Halo Infinite اضافه خواهد شد؟

داده‌های موجود در تست جدید بازی Halo Infinite این احتمال را مطرح می‌کند که بخش بتل رویال در آینده به آن اضافه شود.

 

اولین تست فنی بخش چندنفره‌ی بازی Halo Infinite از چهار روز پیش در دسترس افراد محدودی قرار گرفت که جزو ثبت‌نام کنندگان در برنامه‌ی Halo Insider بودند و امروز به پایان می‌رسد.

این تست به طور کامل روی حالت 4v4 در بخش چندنفره تمرکز داشت و استودیوی 343Industries طی آن به اصلاح باگ‌ها و همچنین بهینه کردن بازی روی پلتفرم‌های مختلف پرداخت. این تست طی چهار روز گذشته بازخورد خیلی خوبی دریافت کرده و افراد بسیاری به کیفیت بخش چندنفره‌ی Halo Infinite موقع انتشار، بیش از پیش امیدوار شدند.

در این بین کاربران متعددی که همواره تشنه‌ی اطلاعات بیشتر از این اثر مورد انتظار هستند، اقدام به بررسی و جستجوی بین فایل‌های نسخه‌ی آزمایشی کردند که در نتیجه به محتواهای جالبی دست پیدا کردند که یکی از آن‌ها می‌تواند کورسوی امیدی برای اضافه شدن حالت بتل رویال باشد.

کاربری در فروم ResetEra فایلی صوتی را در دسترس عموم قرار داده که ادعا می‌کند میان فایل‌های نسخه‌ی آزمایشی بازی Halo Infinite قرار دارد و به بخش بتل رویال مربوط می‌شود.

 

 

این فایل صوتی، جمله‌ای است که توسط Jeff Steitzer صداپیشه‌ی مشهور سری هیلو در نقش Announcer یا اعلان‌کننده در بخش چندنفره گفته شده و یک جمله‌ی کوتاه را بیان می‌کند: Battle Royale.

وجود این فایل صوتی این احتمال را مطرح می‌کند که «هیلو اینفینیت» در زمان انتشار علاوه بر بخش داستانی و چندنفره، یک بخش بتل رویال هم خواهد داشت. استودیوی 343Industries وجود این بخش را در سال ۲۰۱۹ تکذیب کرده بود، اما شاید نظر تیم سازنده از آن موقع تا به حال عوض شده باشد.

همچنین این احتمال هم وجود دارد که عبارت «بتل رویال» هیچ ربطی به حالت آن نداشته باشد و در یکی از حالت‌های بخش چندنفره از آن استفاده شود. حتی این امکان هم مطرح است که سازندگان قبلا روی بخش بتل رویال کار می‌کردند، اما در نهایت این ایده به طور کلی کنار گذاشته شده است.

از سوی دیگر Joseph Staten نویسنده‌ی ارشد سری و کارگردان اینفینیت یعنی Joseph Staten در توییتی اعلام کرد که تعدادی از فایل‌های بخش داستانی در این تست آزمایشی وجود دارند و در نتیجه، باید مراقب اسپویل‌ها باشیم.

توییتر جوزف استیتن

بازی Halo Infinite در تعطیلات پایانی سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.