آپدیت جدید بازی Halo Infinite بخش چندنفره را متنوع‌تر خواهد کرد

آپدیت جدید بازی Halo Infinite برای افرادی خواهد بود که دنبال اضافه شدن حالت‌های بیشتر به بخش چندنفره هستند.

 

در حال حاضر چهار روز از انتشار بخش داستانی جدیدترین نسخه از سری «هیلو» می‌گذرد و این نسخه به طور کل با بازخورد و استقبال بسیار خوبی چه از سوی منتقدان و چه مخاطبان روبرو شده است.

بخش چندنفره‌ی بازی هم که تقریبا یک ماه از عرضه‌ی غافل‌گیرکننده‌اش می‌گذرد، همچنان با محبوبیت به کار خود ادامه می‌دهد. البته در عین حال مشکلات و کمبودهایی هم حس می‌شود که طرفداران به شدت خواستار رفع آن‌ها هستند.

یکی از مهم‌ترین این موارد، عدم وجود Playlist در بخش چندنفره است؛ بخشی که از قسمت دوم هیلو پای ثابت این سری بوده و به شما اجازه می‌دهد تا در حالت دلخواه خود مثل Slayer یا Free-for-All به رقابت مشغول شوید.

خبر خوب برای این عده این‌که آپدیت جدید بازی Halo Infinite که این هفته منتشر خواهد شد، بالاخره پلی‌لیست را به بخش چندنفره اضافه خواهد کرد تا جذابیت این بخش به طور قابل توجهی بیشتر شود.

با این آپدیت، پلی‌لیست چهار حالت Slayer و Fiesta (حالتی که در رویداد محدود وجود داشت) و Free-for-All و همچنین Tactical Slayer (یا همان SWAT در دسترس قرار خواهد گرفت.

استودیوی 343Industries اعلام کرده که در ابتدا تنها فرم معمولی حالت Slayer که مشابه Team Deathmatch است را به پلی‌لیست اضافه خواهد کرد، اما به مرور زمان و با دریافت بازخورد بیشتر از بازیکنان، فرم‌های دیگر آن را هم قرار خواهد داد.

این تنها مورد موجود در آپدیت پیش رو نیست، بلکه سازندگان قصد دارند تا بهبود بیشتری در سیستم چالش‌ها هم اعمال کنند. با این به‌روزرسانی، چالش‌های مختص هر حالت حذف خواهد شد و ارقام هدف دیگر چالش‌ها هم کاهش خواهد یافت تا راحت‌تر بتوانید آن‌ها را انجام دهید. در عین حال یک سری چالش جدید مخصوص پلی‌لیست‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت.

یک نوع دیگر از چالش‌ها هم که در همین هفته اضافه می‌شود، طبق گفته‌ی سازندگان قدمی رو به جلو برای تعیین یک سیستم افزایش تجربه بر اساس عملکرد بازیکن طی هر مسابقه خواهد بود. تیم سازنده همچنین در تلاش است تا مشکلات گزارش شده در حالت Big Team Battle و همچنین حالت Ranked را رفع کند.

این آپدیت سه‌شنبه ۲۳ آذر یعنی پس‌فردا منتشر خواهد شد. بازی Halo Infinite هم‌اکنون برای ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.