نمرات بازی مورد انتظار Halo Infinite منتشر شد

سایت‌ها و مجلات نقد بازی امروز نمرات و نقدهای خود برای عنوان مورد انتظار Halo Infinite را منتشر کردند.

 

تنها دو روز دیگر به تجربه‌ی جدیدترین قسمت از سری «هیلو» و روایت فصلی تازه از ماجراهای Master Chief برای نجات دنیا باقی مانده است. اثری که سازندگانش از آن به عنوان «بزرگ‌ترین هیلوی تاریخ» یاد کرده‌اند.

امروز بالاخره موعد آن رسید تا سایت‌ها و مجلات مختلف، نقدها و نمرات خود به بازی مورد انتظار Halo Infinite را به صورت عمومی منتشر کنند. نقدهایی که از کیفیت بالای بازی خبر می‌دهند.

هنگام نوشتن این متن، میانگین نمرات این بازی در سایت متاکریتیک از ۶۹ نقد روی عدد ۸۷ است که آن را جزو بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ از این لحاظ قرار می‌دهد. برای مقایسه، دو بازی Hitman 3 و Psychonauts 2 همین میانگین را دریافت کرده‌اند.

تعدادی از نمرات اعطا شده توسط سایت‌های شاخص را در ادامه مشاهده می‌کنید.

 

VG247: 5/5

Game Informer: 9.25/10

Gamespot: 9/10

IGN: 9/10

GamesRadar+: 9/10

VGC: 4/5

PC Gamer: 78/100

 

اکثر نقدهای منتشر شده روی این مورد اتفاق نظر دارند که «هیلو اینفینیت» بهترین اثر استودیوی 343Industries تا به حال محسوب می‌شود که در ترکیب عناصر کلاسیک سری هیلو با المان‌های مدرن کاملا موفق عمل کرده است.

منتقدان همچنین از ساختار جهان باز این اثر بسیار تعریف کرده و گفته‌اند چنین ساختاری در کنار گیم‌پلی روان و جذاب بازی، تجربه‌ای کاملا مفرح را ارائه می‌دهد. گرافیک نهایی هم خوشبختانه به نسبت آن نمایش بحث‌برانگیز سال گذشته کاملا پیشرفت کرده است، اگرچه بی‌نقص ظاهر نمی‌شود.

موردی که برخی از منتقدان به آن ایراد گرفته‌اند، داستان بازی است که ظاهرا شخصیت منفی اصلی‌اش جذابیت و ماندگاری کافی را ندارد. برخی دیگر هم اعتقاد دارند که بخش کمپین در طولانی مدت خسته‌کننده و تکراری می‌شود.

بازی Halo Infinite پس‌فردا به طور رسمی روی ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس گیم پس منتشر خواهد شد. خریداران بخش کمپین به آیتم‌های اختصاصی در بخش چندنفره‌ی بازی در دسترسی پیدا خواهند کرد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.