آیا بخش چندنفره بازی Halo Infinite زودتر از موعد منتشر خواهد شد؟

طرفداران فرنچایز هیلو جزئیاتی را کشف کرده‌اند که حکایت از این دارد که بخش چندنفره بازی Halo Infinite قرار است در قالب یک سورپرایز و زودتر از موعد منتشر شود.

 

شرکت مایکروسافت و استودیوی 343Industreis پیش از این اعلام کرده‌اند که جدیدترین نسخه از سری بسیار محبوب Halo در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) برای ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

تا قبل از اعلام این تاریخ انتشار در مراسم Opening Night Live نمایشگاه گیمزکام امسال، انتظار می‌رفت «هیلو اینفینیت» در بیستمین سالگرد انتشار اولین نسخه از سری یعنی Halo: Combat Evolved منتشر شود، اما تیم سازنده به زمان بیشتری نیاز داشت تا محصول نهایی از هر لحاظ عالی شود.

حالا و طبق شواهدی که طرفداران کنجکاو کشف کرده‌اند، یک سورپرایز بزرگ برای تولد بیست سالگی فرنچایز هیلو یعنی روز ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) در راه است؛ بخش چندنفره بازی Halo Infinite زودتر از موعد اعلام شده در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیش از این مایکروسافت به مناسبت این روز، یک باندل ویژه از کنسول Xbox Series X رونمایی کرده بود، اما انتشار بخش چندنفره‌ی اینفینیت قطعا اتفاق بزرگی خواهد بود.

ماجرا از جایی شروع شد که اکانت توییتر HaloDotAPI که روی آنالیز اطلاعات از نسخه‌های مختلف سری هیلو تمرکز دارد، توییت زیر را منتشر و اعلام کرد که اولین فصل از بخش چندنفره‌ی اینفینیت با نام Heroes of Reach پس‌فردا در دسترس قرار خواهد گرفت.

توییت از HaloDotAPI

قضیه وقتی جالب‌تر شد که یوتیوبری با لقب Nate the Hate این قضیه را با یک توییت تایید کرد. اما کجا احتمال این اتفاق بیشتر می‌شود؟ وقتی که افراد مختلف میان کدهای موجود در صفحه‌ی بخش چندنفره‌ی هیلو اینفینیت در استور مایکروسافت، تاریخ ۱۵ نوامبر را مشاهده کرده‌اند.

کد صفحه بخش چندنفره بازی Halo Infinite در استور مایکروسافت

ابتدای امروز هم شاهد بودیم که اکانت رسمی ایکس‌باکس در توییتر برای چند ساعت از دسترس خارج شد. اگر همین حالا هم به دامین halo.xbox.com مراجعه کنید، با صفحه‌ی ارور مواجه خواهید شد.

شرکت مایکروسافت در حال حاضر هیچ واکنشی به این قضایا نشان نداده است، اما همه چیز حکایت از آن دارد که پس‌فردا باید منتظر عرضه‌ی بخش چندنفره‌ی هیلو اینفینیت به صورت Free-to-Play باشیم؛ اتفاقی که قطعا هدیه‌ای بسیار جذاب برای طرفداران هیلو خواهد بود.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.