با جزئیات تازه‌ای از بخش چندنفره بازی Halo Infinite آشنا شوید

استودیوی 343Industries جزئیات تازه‌ای از بخش چندنفره بازی Halo Infinite را در دسترس عموم قرار داده است.

 

پس از اولین نمایش رسمی بخش چندنفره‌ی جدیدترین قسمت از سری هیلو، شرکت مایکروسافت و استودیوی 343Industries به مرور اطلاعات بیشتری را منتشر کردند تا بدانیم این بخش قرار است چه تجربه‌ای به ما ارائه دهد.

اگر این نمایش که جزوی از کنفرانس شرکت مایکروسافت در E3 2021 بود را ندیده‌اید، از طریق مطلب زیر می‌توانید مروری بر آن داشته باشید.

 

مروری بر کنفرانس ایکس باکس ویژه‌ی رویداد E3 2021

 

حال سازندگان بازی Halo Infinite جزئیات بیشتری از بخش چندنفره منتشر کرده‌اند که بیشتر روی محتوای فصل اول و سیستم بتل پس تمرکز دارد. طبق جزئیاتی که در پست جدید سایت Halo Waypoint وجود دارد، هر فصل در بازی سه ماه طول خواهد کشید.

طبق صحبت Joseph Staten کارگردان بازی، بخش چندنفره هم داستان خود را خواهد داشت و سازندگان از این طریق، مخاطب را هر چه بیشتر با دنیای هیلو آشنا خواهند کرد. فصل اول بازی هم Heroes of Reach نام خواهد داشت. استیتن برای انتخاب این نام دلایلی دارد:

(سیاره‌ی) ریچ تاریخی غنی دارد؛ این (سیاره) مکانی کلیدی برای اسپارتان‌های قدیمی و یک نقطه‌ی مرکزی برای نسلی جدید از اسپارتان‌هاست که برای دست و پنچه نرم کردن با خطرات و رازهای کهکشانی آماده می‌شوند که پس از اتفاقات Halo 5 از پایه عوض شده است.

کارگردان طراحی در تیم پشتیبانی بازی Ryan Paradis هم گفته که در هر فصل باید انتظار محتوا، رویداد و امکانات جدید برای شخصی‌سازی و پیشرفت داشته باشید. فصل اول همان طور که از نامش هم پیداست، محتوایی را ارائه خواهد داد که تاثیرگرفته از اتفاقات رخ داده در سیاره‌ی ریچ است.

بازی مورد انتظار Halo Infinite در تعطیلات انتهای سال جاری میلادی برای ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. بخش چندنفره‌ی این بازی به صورت Free-to-Play در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.