بازی Halo Infinite هنگام انتشار فاقد حالت کوآپ در بخش داستانی خواهد بود

استودیوی 343Industries سازنده‌ی بازی مورد انتظار Halo Infinite اعلام کرد حالت کوآپ برای این اثر حین انتشار در دسترس نخواهد بود.

 

پس از تاخیری یک ساله، حالا افراد بسیاری منتظر تعطیلات انتهای سال جاری میلادی هستند تا پای جدیدترین نسخه از سری محبوب «هیلو» بنشینند؛ اثری که قصد دارد عظیم‌ترین هیلوی تاریخ باشد.

مدتی پیش بود که یک تست آزمایشی از بخش چندنفره‌ی این عنوان در دسترس افرادی خاص قرار گرفت و بازخورد بسیار مثبتی به همراه داشت. این بازخورد عالی همگان را امیدوار کرد که «هیلو اینفینیت» هنگام انتشار محصولی کامل باشد، اما انگار باید انتظارات‌مان را کمی پایین بیاوریم.

استودیوی 343Industires دیشب اعلام کرد که بازی Halo Infinite هنگام انتشار، فاقد حالت کوآپ برای بخش داستانی خواهد بود. این فقدان شامل حالت محبوب Forge هم می‌شود؛ بخشی که ابزار مختلف را در اختیارتان قرار می‌دهد تا حالت‌ها و مراحل دلخواه خود را برای تجربه‌ی چندنفره خلق کنید.

حالت کوآپ برای بخش داستانی، امکانی‌ست که از قسمت اول هیلو در سال ۲۰۰۱ همراه این سری بوده و عدم حضور آن در اینفینیت موقع انتشار، قطعا به مذاق طرفداران خوش نمی‌آید.

البته این خبر به معنی کنار گذاشتن کلی این دو بخش نیست، بلکه چند ماه پس از انتشار به بازی اضافه خواهند شد. طبق گفته‌ی سازندگان، بخش کوآپ در سریع‌ترین حالت ممکن در سیزن دوم بازی منتشر خواهد شد که یعنی باید حداقل سه ماه پس از انتشار عنوان اصلی برایش صبر کنیم.

بخش Forge هم قرار است در زودترین زمان ممکن در سیزن سوم، یعنی شش ماه پس از انتشار در دسترس قرار بگیرد. با توجه به شرایط فعلی که ناشی از شیوع ویروس کروناست، امکان جابه‌جایی این زمان‌ها وجود دارد.

«جوزف استیتن» کارگردان Halo Infinite در ویدیوی جدید از مراحل ساخت بازی، گفته که تاخیر در انتشار این دو بخش تصمیم واقعا سختی برای سازندگان بوده است.

اولویت شماره‌ی اول ما این است که مطمئن شویم هر چیزی که منتشر می‌کنیم، هر زمان که منتشر می‌کنیم، به سطح کیفی درست روی تمام پلتفرم‌ها برسد؛ چه کنسول‌های ایکس‌باکس و چه پی‌سی روی تمام تنظیمات.

و ما وقتی به این دو تجربه یعنی کوآپ کمپین و Forge نگاه کردیم، تشخیص دادیم که آن‌ها آماده نیستند و به عنوان یک استودیو، اگر چیزی آماده نیست، ما نمی‌خواهیم آن را منتشر کنیم، تا مردم بتوانند آن‌ها را بازی کنند، سرگرم باشند و یک تجربه‌ی پایدار و خوب داشته باشند.

بازی Halo Infinite قرار است در تعطیلات سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار بگیرد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.