آیا بازی Hades برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد؟

یک مشاهده‌ی تازه نشان می‌دهد که باید منتظر انتشار بازی موفق Hades برای کنسول پلی استیشن 4 باشیم.

 

بازی مستقل Hades در سبک اکشن روگ‌لایک که سال میلادی گذشته برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر شد، به‌شدت مورد استقبال منتقدان و مخاطبان قرار گرفت و سایت‌ها و مجلات متعددی به آن، لقب بهترین بازی سال را اعطا کردند.ha

این بازی که چهارمین اثر استودیوی Supergiant Games پس از Bastion و Transistor و Pyre محسوب می‌شود، حدود دو سال در فاز Early Access قرار داشت و نسخه‌ی نهایی آن در سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر شد.

بازی Hades روایت‌گر ماجرای Zagreus شاهزاده‌ی دنیای زیرین و پسر «هیدس» خدای مرگ در اساطیر یونانی است که قصد دارد از دنیای مردگان بگریزد و خود را به جهان زنده‌ها برساند، اما در این بین پدرش و دیگر خدایان مانع او می‌شوند.

همان طور که گفته شد، این اثر در سبک روگ‌لایک جریان دارد و با هر بار مردن، مسیر را از نوع آغاز می‌کنید. البته در این بین منابعی کسب خواهید کرد که برای ارتقای شخصیت به کار می‌آیند.

حال به نظر می‌رسد که بازی Hades قرار است به زودی برای کنسول پلی استیشن 4 هم در دسترس قرار بگیرد. این قضیه از زمانی قوت گرفت که یک سایت مخصوص رده‌بندی سنی بازی‌ها در کشور کره جنوبی، صفحه‌ی مخصوص این بازی را در دسترس قرار داد.

در این صفحه به جز این‌که PS4 در بخش پلتفرم به چشم می‌خورد، شرکت Take-Two Interactive به عنوان ناشر ثبت شده است. شرکت صاحب ناشران مشهوری چون Rockstar و 2K Games برند دیگری با نام Private Division هم دارد که از آن برای انتشار بازی‌های AA و مستقل استفاده می‌کند.

برند Private Division پیش از این مسئولیت عرضه‌ی عناوینی چون The Outer Worlds و Ancestors: The Humankind Legacy را بر عهده داشته است.

استودیوی Supergiant Games هنوز واکنشی به این قضیه نشان نداده است، اما در صورت واقعی بودن آن بعید نیست تا انتهای سال جاری میلادی، شاهد عرضه‌ی این اثر تحسین شده روی کنسول‌های سونی باشیم.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.