بازی GTA V پربازدیدترین بازی توییچ در سال 2021 بوده است

طبق آمار منتشر شده، بازی GTA V بیشترین بازدید را بین آثار استریم شده در پلتفرم توییچ طی سال 2021 میلادی داشته است.

 

دیگر روزهای آخر سال 2021 میلادی است و شرکت‌های مختلف بنا به عادت همیشگی، گزارشی از عملکرد خود و همچنین آمار ثبت شده در طی یک سال گذشته ارائه می‌دهند.

این بار نوبت به سایت StreamElements رسیده تا گزارشی جامع از آمار و ارقام ثبت شده در پلتفرم استریم توییچ ارائه دهد. طبق این آمار، زمان تماشای استریم‌ها در این پلتفرم طی سال 2021 میلادی با ۴۵ درصد رشد نسبت به سال 2020 همراه بوده و از ۱۷ میلیارد به ۲۴ میلیارد ساعت رسیده است.

این سایت جدولی از ۱۰ کتگوری محبوب در توییچ طی سال 2021 منتشر کرده که بر اساس آن بازی GTA V پربازدیدترین اثر طی این سال بوده است. البته در کل کتگوری Just Chatting در رتبه‌ی اول قرار دارد. دو بازی League of Legends و Fortnite دیگر آثار محبوب توییچ در سال گذشته به حساب می‌آیند.

محبوب‌ترین کتگوری‌های توییچ در سال 2021

با وجود گذشت هشت سال از عرضه‌ی پنجمین قسمت از سری Grand Theft Auto این عنوان همچنان جزو محبوب‌ترین بازی‌های ویدیویی در سراسر دنیا به حساب می‌شود. محبوبیتی که حالا به لطف پلتفرم‌های استریم و همچنین تجربه‌ی GTA Role-Playing از همیشه بیشتر است.

سایت StreamElements ده استریم محبوب Twitch در این یک سال را هم مشخص کرده که مقام اول به xQc تعلق دارد و پس از آن loud_coringa و Gaules در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند. نکته‌ی جالب این‌که نام «نینجا» بین ده نفر اول مشاهده نمی‌شود.

ده استریمر محبوب توییچ در سال ۲۰۲۱

آذر ماه بود که بازی GTA Online محتوای داستانی جدیدی به نام The Contract دریافت کرد که در آن، شاهد بازگشت شخصیت‌های آشنای «فرانکلین» و «لامار» از بخش داستانی بودیم و همچنین Dr.Dre رپر و آهنگساز مشهور هم در آن حضور داشت.

برنامه‌های شرکت Rockstar Games به همین‌جا ختم نمی‌شود و نسخه‌ی نسل نهمی GTA V در مارس ۲۰۲۲ میلادی برای PS5 و Xbox Series X|S منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.