تاریخ انتشار ریمستر تریلوژی GTA مشخص شد

شرکت راکستار دیشب به طور رسمی تاریخ انتشار ریمستر تریلوژی GTA را اعلام کرد.

 

دو هفته‌ی پیش بود که شرکت Rockstar Games به طور رسمی از یک کالکشن شامل ریمستر قسمت سوم، نسخه‌ی Vice City و نسخه‌ی San Andreas از سری محبوب GTA رونمایی کرد.

 

ریمستر سه‌گانه GTA به صورت رسمی رونمایی شد

 

خبر رونمایی از این کالکشن ریمستر تنها در حد معرفی و پلتفرم‌های مقصدش بود و مطلع نبودیم که ریمستر این عناوین چه ظاهری خواهد داشت. دیشب راکستار اطلاعات جدیدی از جمله تریلر و تصاویری از این کالکشن را منتشر کرد تا بهتر بدانیم با چه محصولی طرف خواهیم بود.

سیستم مورد نیاز برای اجرای این کالکشن روی رایانه‌های شخصی هم به طور رسمی منتشر شد که دقیقا همان چیزی‌ست که هفته‌ی گذشته شاهد لو رفتنش بودیم.

 

سیستم مورد نیاز برای اجرای ریمستر GTA Trilogy روی پی‌سی فاش شد

 

کالکشن GTA: The Trilogy – Definitive Edition یک ریمستر ساده نیست، بلکه حالا گرافیک بازی یک استایل کارتونی دارد که آن را به باکس‌آرت خاص هر کدام از این عناوین شبیه‌تر می‌کند. علاوه بر افزایش کیفیت تکسچرها و مدل‌ها شاهد بهبود عالی نورپردازی هم هستیم که از این لحاظ حداقل با عناوین نسل هشتم برابری می‌کند.

ساخت این کالکشن ریمستر را استودیوی Grove Street Games به عهده گرفته که نسخه‌های مختلفی از سری GTA و همچنین بازی Bully را برای اندروید و iOS پورت کرده بود. ریمستر این سه‌گانه با انجین آنریل انجام شده است.

کالکشن ریمستر تریلوژی GTA در تاریخ ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان امسال) به صورت دیجیتالی از طریق استور پلی‌استیشن و مایکروسافت، فروشگاه Nintendo eShop و لانچر راکستار گیمز منتشر خواهد شد. نسخه‌ی فیزیکی هم در تاریخ ۷ دسامبر (۱۶ آذر) برای کنسول‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت. این کالکشن ۶۰ دلار قیمت دارد و همین حالا برای پیش‌خرید موجود است.

ریمستر این سه‌گانه در گیم‌پلی هم پیشرفت کرده و حالا کنترل بازی حین مبارزات و رانندگی، برگرفته از GTA V خواهد بود. این بهبود شامل منوی اسلحه، رادیو و مینی مپ هم می‌شود. تروفی و اچیومنت‌های جدیدی هم برای هر اثر در نظر گرفته شده است. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی هم از تکنولوژی DLSS روی کارت‌های انویدیا بهره خواهد برد.

در ادامه می‌توانید تعدادی از تصاویر منتشر شده از این کالکشن را مشاهده کنید.

 

تصویر 1 کالکشن ریمستر تریلوژی GTA

تصویر 2 کالکشن ریمستر تریلوژی GTAتصویر 3 کالکشن ریمستر تریلوژی GTA

تصویر 4 کالکشن ریمستر تریلوژی GTAتصویر 5 کالکشن ریمستر تریلوژی GTA

تصویر 6 کالکشن ریمستر تریلوژی GTA

در نهایت این نکته را باید ذکر کرد که ریمستر نسخه‌ی San Andreas در همان روز انتشار در سرویس ایکس‌باکس گیم پس و ریمستر قسمت سوم همزمان با عرضه نسخه‌ی فیزیکی در سرویس PlayStation Now قرار خواهد گرفت.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.