ریمستر سه‌گانه GTA به صورت رسمی رونمایی شد

شرکت راکستار بالاخره به طور رسمی از ریمستر سه‌گانه GTA شامل قسمت سوم و نسخه‌های Vice City و San Andreas رونمایی کرد.

 

بدون شک یکی از داغ‌ترین سوژه‌های یک سال اخیر، شایعات پیرامون در دست ساخت بودن ریمستر نسخه‌های کلاسیک از سری محبوب Grand Theft Auto یا به اختصار GTA بود.

طی یک سال گذشته آن قدر در این باره گزارش و شایعه منتشر شد که دیگر مطمئن بودیم این اتفاق خواهد افتاد؛ به خصوص که امسال بیستمین سالگرد انتشار قسمت سوم GTA است و بهترین فرصت برای انتشار چنین کالکشنی خواهد بود.

دیشب بالاخره این اتفاق افتاد و شرکت راکستار به طور رسمی از ریمستر سه‌گانه GTA رونمایی کرد. این کالکشن با نام رسمی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition شناخته می‌شود.

این کالکشن قرار است شامل ریمستر قسمت سوم، نسخه‌ی Vice City و نسخه‌ی San Andreas باشد. ریمستر این عناوین تنها محدود به بهبودهای گرافیکی نیست و گیم‌پلی آن‌ها هم قرار است مطابق با بازی‌های امروزی بهینه شود. راکستار گفته که در عین حال روح و هویت این عناوین کلاسیک را در ریمسترشان حفظ خواهد کرد.

راکستار اعلام کرد که طی هفته‌های آینده اخبار بیشتری در رابطه با این کالکشن در دسترس عموم قرار خواهد داد. قطعا باید منتشر ویدیویی از بهبودهای این نسخه‌ها نسبت به نسخه‌های اصلی باشیم.

ریمستر سه‌گانه‌ی GTA تا پایان سال میلادی جاری برای پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این کالکشن در سال ۲۰۲۲ میلادی برای گوشی‌های هوشمند هم در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی هم در حال حاضر تنها برای لانچر خود راکستار تایید شده است.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.