بامداد پنجشنبه منتظر نمایش جدید بازی Gran Turismo 7 باشید

شرکت سونی از ارائه‌ی یک نمایش جدید از بازی مورد انتظار Gran Turismo 7 در بامداد پنجشنبه‌ی این هفته خبر داد.

 

کمی بیشتر از یک ماه تا عرضه‌ی هفتمین قسمت از سری بازی Gran Turismo باقی مانده است؛ پرچمدار سبک رانندگی روی کنسول‌های پلی‌استیشن که پرفروش‌ترین فرنچایز انحصاری این پلتفرم هم محسوب می‌شود.

شرکت سونی به همین بهانه از پخش قسمت جدید سری رویداد دیجیتالی خود با نام State of Play خبر داد که به طور کامل روی این اثر تمرکز خواهد کرد. نمایش جدید بازی Gran Turismo 7 بامداد پنجشنبه ساعت ۱:۳۰ بامداد پخش خواهد شد.

مراسم State of Play فوریه 2022

این نمایش حدود ۳۰ دقیقه زمان خواهد داشت و خبری از بازی دیگر در آن نخواهد بود. ارائه‌ی جزئیات بیشتر از گیم‌پلی بازی و نمایش تازه از نسخه‌ی PS5 مواردی هستند که در این لایواستریم خواهیم دید.

بازی «گرن توریزمو ۷» ابتدا قرار بود در سال میلادی گذشته منتشر شود، اما تداوم شیوع ویروس کرونا باعث شد تا استودیوی Polyphony Digital عرضه را به زمان دیگری موکول کند. این عنوان در تاریخ ۴ مارس (۱۳ اسفند) برای PS4 و PS5 در دسترس قرار خواهد گرفت.

دومین سال از آغاز نسل نهم کنسول‌های خانگی در حالی سپری می‌شود که شرکت سونی عناوین متعددی را برای طرفداران پلی‌استیشن مد نظر دارد. پیش از GT7 شاهد انتشار عنوان مورد انتظار Horizon Forbidden West خواهیم بود.

قسمت چهارم و نسخه‌ی The Lost Legacy از سری «آنچارتد» هم هفته‌ی پیش با بهبود گرافیکی برای PS5 منتشر شد تا طرفداران باری دیگر، آخرین ماجراجویی‌های شخصیت «نیتن دریک» را روی یک پلتفرم تازه تجربه کنند. انتظار می‌رود که قسمت بعدی از سری God of War با پسوند Ragnarok هم تا پایان سال ۲۰۲۲ در دسترس قرار بگیرد.

اگر شایعات مطرح شده در ماه‌های اخیر درست باشند، امسال باید منتظر سه محصول جدید از فرنچایز The Last of Us هم باشیم؛ ریمیک قسمت اول، نسخه‌ی Director’s Cut قسمت دوم و بخش چندنفره‌ی قسمت دوم که در قالب یک بازی جداگانه عرضه خواهد شد.

 

ریمیک The Last of Us احتمالا تابستان یا پاییز سال بعد منتشر خواهد شد

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.