آیا بازی Ghost of Tsushima برای پی‌سی منتشر خواهد شد؟

شواهد جدید حاکی از آن است که احتمال انتشار بازی Ghost of Tsushima برای پلتفرم پی‌سی وجود دارد.

 

اگر در حال حاضر صفحه‌ی مخصوص بازی Ghost of Tsushima را در سایت آمازون چک کرده باشید، می‌بینید که دیگر نوشته‌ی Only on PlayStation روی جلد آن دیده نمی‌شود.

حال این نظریه وجود دارد که شرکت سونی قصد دارد بازی Ghost of Tsushima را برای پی‌سی منتشر کند و به همین خاطر، نوشته‌ی مذکور را از روی جلد نسخه‌ی فیزیکی حذف کرده است.

جلد بازی Ghost of Tsushima برای PS4

این اتفاق مشابه برای دو بازی Days Gone و Horizon Zero Dawn هم رخ داده بود؛ عناوینی که برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفتند و دیگر روی جلد نسخه‌ی فیزیکی آن‌ها عبارت «تنها روی پلی‌استیشن» به چشم نمی‌خورد.

البته این قضیه برای عناوینی چون Spider-Man: Miles Morales و Sackboy: A Big Adventure که روی هر دو کنسول PS4 و PS5 منتشر شده بود هم رخ داده است. بر همین اساس برخی معتقدند که سونی و استودیوی Sucker Punch Productions قصد دارند تا یک نسخه‌ی نسل نهمی با ویژگی‌های جدید روانه‌ی بازار کنند.

شرکت سونی و مدیر بخش سرگرمی «جیم رایان» پیش از این اعلام کرده بود که برنامه‌ای جدی برای انتشار عناوین مختلف استودیوهای پلی‌استیشن روی رایانه‌های شخصی دارند.

حتی مدتی پیش و در آخرین گزارش مالی شرکت سونی هم بازی Uncharted 4 یکی از عناوینی ذکر شده بود که در آینده روی پی‌سی در دسترس قرار خواهد گرفت.

شرکت سونی دیروز گزارشی از بیشترین بازی‌های تجربه شده در سرویس PlayStation Now هم منتشر کرده بود که یک آمار جالب در آن به چشم می‌خورد؛ افرادی که از این سرویس روی رایانه‌های شخصی و به صورت استریمینگ استفاده می‌کنند، بازی Bloodborne را بیش از هر عنوان دیگری در این بازه تجربه کرده‌اند.

عنوان Bloodborne شاید بیش از هر عنوان دیگری در انحصاری‌های پلی‌استیشن، بین کاربران پی‌سی محبوب باشد و بسیاری امیدوارند تا آن را بالاخره روی پلتفرم مورد علاقه‌ی خود ببینند. حتی طی ماه‌های اخیر شایعات متعددی هم مطرح شده بود که تا پایان سال جاری میلادی، نسخه‌ی ریمستر بازی برای PC و PS4 در دسترس قرار می‌گیرد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.