زمان برگزاری مراسم افتتاحیه‌ی نمایشگاه Gamescom 2021 مشخص شد

برگزارکنندگان نمایشگاه Gamescom 2021 به طور رسمی زمان برگزاری دوره‌ی جدید از مراسم افتتاحیه Opening Night Live را اعلام کردند.

 

برای دومین سال متوالی، بزرگ‌ترین نمایشگاه بازی‌های ویدیویی یعنی گیمزکام به خاطر تداوم شیوع ویروس کرونا به صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه قرار است برای سومین بار با مراسم افتتاحیه‌ی Opening Night Live کار خود را آغاز کند.

تهیه‌کنندگی و اجرای مراسم افتتاحیه‌ی نمایشگاه Gamescom 2021 همچون دو دوره‌ی قبلی بر عهده‌ی Geoff Keighley مجری مراسم مشهور The Game Awards خواهد بود. قبلا می‌دانستیم که این مراسم در تاریخ سوم شهریور برگزار خواهد شد، اما حالا جف کیلی جزئیات بیشتری را در اختیار عموم قرار داده است.

این مراسم افتتاحیه که دقیقا ۲۰ روز با آن فاصله داریم، ساعت ۲۲:۳۰ روز ۳ شهریور برگزار خواهد شد و ۲ ساعت طول خواهد کشید. این مراسم میزبان نمایش جدید از چند عنوان مهم خواهد بود که در تعطیلات سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. همچنین به احتمال زیاد شاهد رونمایی از چند اثر تازه هم خواهیم بود.

نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۱ پس از افتتاحیه، برای دو روز دیگر و تا تاریخ ۵ شهریور ادامه خواهد داشت. شرکت‌های بزرگی مثل مایکروسافت، الکترونیک آرتز، یوبی‌سافت و اکتیویژن تا به حال حضور خود را در این نمایشگاه تایید کرده‌اند.

این احتمال هم وجود دارد که شرکت 2K Games در مراسم Opening Night Live از یک اثر کاملا جدید رونمایی کند که شایعه شده اثری استراتژیک بر مبنای قهرمانان دنیای مارول خواهد بود.

 

شرکت 2K Games این ماه یک بازی جدید رونمایی خواهد کرد

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.