یک میلیون نفر پیش از انتشار رسمی بازی Forza Horizon 5 آن را تجربه کرده‌اند

در حالی که هنوز دو روز تا انتشار بازی Forza Horizon 5 فاصله داریم، یک میلیون نفر موفق به تجربه‌ی آن شده‌اند.

 

پنجمین قسمت از سری بازی محبوب و تحسین‌برانگیز Forza Horizon پس فردا برای ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اما اگر نسخه‌ی Premium بازی را با قیمت ۱۰۰ دلار خریده باشید، چهار زودتر از دیگران قادر به تجربه‌ی این اثر هستید.

با وجود این‌که بازی Forza Horizon 5 از همان روز اول در سرویس گیم پس در دسترس قرار می‌گیرد، اما تا به حال حداقل یک میلیون نفر آن را تجربه کرده‌اند که خبر از استقبال عظیم مخاطب‌ها می‌دهد.

با توجه به این آمار می‌توان گفت که مایکروسافت پیش از انتشار عمومی «فورتزا هورایزن ۵» موفق شده تا چیزی بین ۴۵ تا ۱۰۰ میلیون دلار از آن درآمد کسب کند. اگر جزو مشترکان سرویس گیم پس هستید، محتواهای نسخه‌ی پرمیوم با قیمت ۴۵ دلار قابل خرید است.

پنجمین قسمت از سری فورتزا هورایزن این بار مخاطب را به کشور مکزیک می‌برد. نقشه‌ی وسیع بازی شامل مناطق بیابانی، جنگل‌های سرسبز، حاشیه‌ی ساحلی و همچنین مناطق شهری و روستایی این کشور خواهد بود.

قسمت پنجم اولین نسخه از سری به حساب می‌آید که برای کنسول‌های نسل نهم ایکس‌باکس منتشر می‌شود و در نتیجه، پیشرفت قابل توجهی از لحاظ گرافیک در آن دیده می‌شود. مسابقات جدید و البته یک حالت تازه به اسم Events Lab هم به این عنوان اضافه شده که دومی امکان خلق مسابقات دلخواه شما را فراهم می‌کند.

محبوبیت این اثر تنها به پلتفرم ایکس‌باکس محدود نمی‌شود و فورتزا هورایزن ۵ در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های فروشگاه هم استیم هم قرار دارد. این عنوان از پس‌فردا به صورت عمومی در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.