بازی فورتنایت میزبان سوپرمن و ریک و مورتی خواهد شد

شرکت Epic Games به طور رسمی اعلام کرد که در فصل جدید بازی فورتنایت شاهد حضور شخصیتی از سریال ریک و مورتی خواهیم بود.

 

علاقه‌مندان به بازی پرمخاطب Fortnite کم‌کم باید خود را برای آغاز فصل هفتم از چپتر دوم آماده کنند. مثل همیشه شرکت اپیک گیمز قرار است در قالب کراس‌اور، شخصیت‌های فرنچایزهای مختلف از دنیای سرگرمی را به بازی خود بیاورد.

امروز با انتشار تریلر داستانی و تریلر بتل پس فصل هفتم، مشخص شد که بازی فورتنایت میزبان شخصیت «ریک سانچز» از سریال ریک و مورتی و همچنین «کلارک کنت» یا همان سوپرمن خودمان خواهد شد.

در فصل هفتم که با پسوند Invasion شناخته خواهد شد، شاهد هستیم که موجودات بیگانه به جزیره‌ی بازی حمله کرده‌اند و بازیکنان باید در برابر آن‌ها دفاع کنند.

با توجه به مواردی که در دو تریلر ذکر شده دیدیم. علاوه بر اضافه شدن شخصیت‌های ریک و سوپرمن در قالب پوشش، احتمالا رویدادهای اختصاصی برای آن‌ها هم برگزار شود. برای مثال در تریلر بتل پس دیدیم که سوپرمن به پرواز در نقشه می‌پردازد؛ قابلیتی که قطعا در حالت بتل رویال در دسترس عموم نیست.

فورتنایت سیزن 7 سوپرمن

در این سیزن علاوه بر تغییراتی که در نقشه به خاطر حمله‌ی بیگانگان پدیدار می‌شود، سلاح‌ها و قوانین تازه‌ای برای کرفت کردن هم به بازی اضافه خواهد شد. حتی یک لباس Kymera با قابلیت شخصی‌سازی هم وجود دارد که با جمع‌آوری آرتیفکت‌های مختلف در نقشه، قادر هستید تا گزینه‌های بیشتری برای تغییر ظاهر آن آزاد و یک لباس بر اساس سلیقه‌ی خود طراحی کنید.

فصل هفتم از چپتر دوم بازی فورتنایت از همین امروز در دسترس قرار می‌گیرد و همین حالا می‌توانید بتل پس آن را بخرید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.