اولین تریلر چپتر 3 از بازی فورتنایت را تماشا کنید

شرکت اپیک گیمز اولین تریلر از چپتر 3 بازی فورتنایت را دیشب و همزمان با برگزاری رویداد پایانی چپتر دوم منتشر کرد.

 

اگر از طرفداران بازی محبوب Fortnite هستید، پس حتما می‌دانید که چه اتفاقاتی در رویداد دیشب رخ داد؛ رویدادی که پرونده‌ی چپتر دوم را به طور کامل بست و حالا باید منتظر رویارویی با بخش جدیدی از دنیای این اثر باشیم.

ادامه‌ی متن اتفاقات رخ داده در رویداد دیشب را لو می‌دهد

 

در رویداد دیشب دیدیم که شخصیت منفی سیزن پایانی چپتر دوم یعنی The Cube Queen پورتالی را باز کرد و ارتش‌اش از طریق آن به سمت جزیره حمله‌ور شدند. همزمان و طی یک کات‌سین دیدیم که شخصیت Agent Jones در پایگاه گروه Imagined Order حبس شده و رهبر آن‌ها یعنی Doctor Slone قصد کشتن او را دارد.

اما لحظاتی قبل از رخ دادن چنین اتفاقی، شخصیت مهم The Foundation از راه می‌رسد و جونز را از مرگ نجات می‌دهد. طی همین صحنه شاهد هستیم که فاندیشن با برداشتن ماسکش، هویت خود را فاش می‌کند که کسی جز «دواین جانسون» یا همان The Rock نیست!

دواین جانسن یا The Rock در فورتنایت

جونز و The Foundation برای نجات جزیره در نهایت خود را به The Bridge می‌رسانند و با برعکس کردن جهت جاذبه‌ باعث می‌شوند که جزیره به طور کامل در آب معکوس شود.

این اتفاق باعث می‌شود که The Cube Queen در آب بیفتد و در نتیجه پورتالی که باز کرده بود هم از بین برود. این رویداد در نهایت با سر بر آوردن یک جزیره‌ی کاملا جدید از آب و وقوع یک سونامی به پایان می‌رسد.

در حال حاضر (مشابه پایان چپتر اول) اگر وارد بازی شوید، امکان تجربه‌ی حالت بتل رویال را ندارید و تنها شخصیت خود را می‌بینید که خود را روی یک کنده‌ی درخت در آب نگه داشته است.

چپتر 3 از بازی فورتنایت به طور رسمی Flipped نام دارد و همان طور که اشاره شد، یک جزیره‌ی جدید را معرفی خواهد کرد که البته برخی مناطق آن برای طرفداران آشناست. مکانیک‌های جدیدی مثل سر خوردن، چادر زدن و تغییرات آب و هوا هم به گیم‌پلی اضافه شده تا تنوع بازی در این زمینه بیشتر شود. اولین تریلر رسمی چپتر سوم را در ادامه مشاهده می‌کنید.

مثل همیشه بتل پس جدید بازی جذابیت‌های زیادی در خود دارد که شاخص‌ترین آن‌ها، اضافه شدن شخصیت Spider-Man و همچنین دو شخصیت «مارکوس فنیکس» و «کیت دیاز» از سری Gears of War است.

شرکت Epic Games اعلام نکرده که سرورهای بازی چه زمانی دوباره فعال خواهند شد و قادر خواهیم بود تا در نقشه‌ی جدید به رقابت بپردازیم. بازی Fortnite هم‌اکنون به صورت رایگان برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و اندروید در دسترس است.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.