رویداد جدید بازی فورتنایت با حضور لارا کرافت به تاخیر افتاد

شرکت اپیک گیمز به طور رسمی از عقب افتادن تاریخ برگزاری رویداد زمانی بازی فورتنایت با محوریت دو شخصیت لارا کرافت و Aloy خبر داد.

 

چند روز پیش بود که شرکت Epic Games اعلام کرد شخصیت Aloy از بازی Horizon Zero Dawn همراه با چند آیتم دیگر با تم این عنوان، به بازی محبوب فورتنایت اضافه خواهد شد.

همچنین مشخص شد که اپیک گیمز رویدادی با نام Team Up! Aloy & Lara را برگزار خواهد کرد که برای مدتی محدود، بازیکنان در قالب ایلوی و همچنین لارا کرافت از سری Tomb Raider به تجربه‌ی فورتنایت خواهند پرداخت.

این رویداد قرار بود دیروز آغاز شود، اما همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید خبری از آن نیست. این اتفاق دلیل ساده‌ای دارد؛ اپیک گیمز برگزاری آن را به تعویق انداخته است!

این شرکت از طریق توییتر رسمی Fortnite Status که وضعیت سرورها و تغییرات مرتبط با بازی را اطلاع می‌دهد، اعلام کرد این رویداد به‌طور موقت غیرفعال شده است تا به‌طور همزمان روی تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار بگیرد.

این رویداد حالا از تاریخ ۳۰ یا ۳۱ فروردین (بسته به منطقه‌ای از دنیا که در آن زندگی می‌کنید) آغاز خواهد شد. جزئیات بیشتر از این آپدیت طی روزهای آینده در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که این تاخیر شامل انتشار خود شخصیت ایلوی و آیتم‌های مرتبط با او نمی‌شود و طبق موعد مقرر می‌توانید آن را از فروشگاه داخل بازی تهیه کنید.

بازی فورتنایت همین حالا و به‌صورت رایگان، برای PC، PS4، PS4، Xbox One، Xbox Series X|S و Nintendo Switch در دسترس است. این بازی در حال حاضر سیزن ششم از چپتر دوم خود را سپری می‌کند و با خرید بتل پس، علاوه بر دسترسی به کاراکتر لارا کرافت می‌توانید شخصیت نیمار را هم آزاد کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.