فردا منتظر رونمایی رسمی بازی فیفا ۲۲ باشید

شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد که فردا به صورت رسمی، از جدیدترین نسخه از سری بازی شبیه‌ساز فوتبالی خود یعنی فیفا ۲۲ رونمایی خواهد کرد.

 

طبق سنت همیشگی باید امسال هم منتظر انتشار نسخه‌ی جدیدی از سری بازی FIFA باشیم که قرار است تجربه‌ی جدیدی از شبیه‌سازی ورزش محبوب فوتبال در قالب یک بازی ویدیویی را به ما ارائه دهد.

در حالی که تصور می‌شد نسخه‌ی جدید فیفا در قسمت جدید مراسم EA Play برگزار شود، شرکت الکترونیک آرتز دیشب اعلام کرد این رونمایی فردا شب ساعت ۲۰ صورت خواهد گرفت.

در صورتی که علاقه‌مند به تماشای رونمایی رسمی بازی فیفا ۲۲ به صورت همزمان هستید، از طریق لینک زیر می‌توانید این نمایش را در یوتیوب تماشا کنید.

 

تماشای رونمایی رسمی بازی FIFA 22

 

الکترونیک آرتز طرح روی جلد این نسخه را هم به طور رسمی رونمایی کرده که همچون سال گذشته «کیلین امباپه» بازیکن فرانسوی تیم پاری سن ژرمن به عنوان شخصیت اصلی روی جلد انتخاب شده است.

کاور ۱ بازی فیفا ۲۲کاور ۲ بازی فیفا ۲۲کاور ۳ بازی فیفا ۲۲

رونمایی قسمت جدید فیفا تنها اتفاق مهمی نیست که الکترونیک آرتز برای ماه جولای در نظر گرفته است. مراسم EA Play که ساعت ۲۱:۳۰ روز ۳۱ تیرماه برگزار خواهد شد. میزبان رونمایی و نمایش جدید چند بازی مورد انتظار این ناشر خواهد بود.

به جز رونمایی از یکی از سه بخش اصلی بازی مورد انتظار Battlefield 2042 احتمال زیادی وجود دارد که در این مراسم، شاهد رونمایی از ریبوت سری بازی Dead Space باشیم که طبق گزارش‌های مختلف توسط استودیوی EA Motive در دست ساخت قرار دارد.

 

آیا سری بازی Dead Space توسط الکترونیک آرتز احیا خواهد شد؟

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.