احتمال رونمایی یک بازی چندنفره از سری Far Cry وجود دارد

یک یوتیوبر معتبر شواهدی را کشف کرده که نشان می‌دهد شرکت یوبی‌سافت از یک بازی چندنفره در سری Far Cry رونمایی خواهد کرد.

 

دو روز دیگر شاهد انتشار ششمین قسمت از سری Far Cry خواهیم بود که این بار قرار است مخاطبان را به جزیره‌ی خیالی Yara ببرد و آن‌ها را در برابر Anton Castillo دیکتاتور این جزیره (با بازی Giancarlo Esposito) قرار دهد.

بازی Far Cry 6 به خودی خود موارد جدیدی مثل کات‌سین‌های داستانی و استفاده از نمای سوم شخص را دارد که پیش از این نمونه‌اش را در سری ندیده بودیم، اما ظاهرا یوبی‌سافت برنامه‌های بیشتری برای این سری پرمخاطب دارد.

یوتیوبری مشهور با لقب JorRaptor که موفق شده این اثر را زودتر از انتشار جهانی تجربه کند، یک QR Code را در اوایل بازی و روی یک جعبه پیدا کرده است. پس از اسکن این کد با موبایل درون بازی، یک ویدیوی شش ثانیه‌ای پخش می‌شود.

در این ویدیوی کوتاه ابتدا تصویر موجودی زنده به شکل خشاب هفت‌تیر را می‌بینیم. مورد بعدی مهم‌ترین بخش این ویدیو است؛ جایی که یک نقشه وسیع را می‌بینیم که در آن سه فلش مشابه محل قرارگیری بازیکنان وجود دارد.

نقشه‌ی موجود در ویدیو

با توجه به ساختمان‌ها و نوع پوشش محیطی، به نظر می‌رسد که این نقشه شباهت زیادی به نقشه‌ی قسمت چهارم «فار کرای» داشته باشد. همچنین JorRaptor در ویدیوی خود می‌گوید که چنین نقشه‌های وسیعی در سری فار کرای تنها محدود به بخش داستانی بودند که در بیشترین تعداد ممکن، تنها دو بازیکن به صورت کوآپ در آن قرار می‌گرفتند.

با توجه به این موارد، احتمالی مطرح می‌شود که شرکت یوبی‌سافت بخواهد از یک بازی چندنفره‌ در سری Far Cry رونمایی کند؛ اثری که به احتمال زیاد یک عنوان Free-to-Play خواهد بود. شاید هم این حالت در قالب محتوای اضافه به قسمت ششم ملحق شود.

پنج ماه پیش بود که شرکت یوبی‌سافت در یک گزارش مالی اعلام کرد به جای انتشار سالانه‌ی سه یا چهار بازی AAA قصد دارد تا آثار باکیفیتی بر اساس فرنچایز محبوبش را به صورت Free-to-Play منتشر کند. اولین پروژه در این مسیر عنوان The Division Heartland است که احتمالا سال میلادی آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.