تاریخ انتشار بازی Far Cry 6 به طور رسمی مشخص شد

شرکت یوبی‌سافت در نمایش تازه‌ی بازی Far Cry 6 بالاخره تاریخ انتشار این اثر مورد انتظار را اعلام کرد.

 

شرکت فرانسوی Ubisoft دیشب برای اولین بار، گیم‌پلی قسمت ششم از سری Far Cry را در قالب یک لایواستریم اینترنتی به نمایش گذاشت تا بیشتر با فضای این قسمت آشنا شویم.

اتفاقات بازی Far Cry 6 در جزیره‌ای خیالی به نام Yara جریان دارد که سازندگان برای خلق و طراحی آن از کشور کوبا الهام گرفته‌اند. شخصیت اصلی داستان با نام Dany Rojas که تعیین جنسیت آن به عهده‌ی بازیکن گذاشته شده، یکی از اهالی یاراست که تصمیم دارد از این جزیره به جای دیگری در دنیا مهاجرت کند، اما طی یک حمله به کشتی مهاجران توسط سربازان دیکتاتوری، همه به جز دنی کشته می‌شوند.

این اتفاق عاملی می‌شود تا دنی عزم خود را جزم کند و انقلابی را راه بیندازد تا دیکتاتوری حاکم بر جزیره یک بار برای همیشه نابود شود. دیکتاتور این جزیره مردی به نام Anton Castillo است که نقش آن را Giancarlo Esposito بازیگر مشهور سریال‌های Breaking Bad و The Mandalorian به عهده دارد.

نمایش دیشب، موارد جدیدی را در Far Cry 6 به تصویر کشاند که در نسخه‌های قبلی وجود نداشت. به عنوان مثال، کات‌سین‌ها در بازی برای اولین بار در سری به صورت اول شخص هستند و شخصیت Dany Rojas به طور کامل صداگذاری شده است. همچنین امکان شخصی‌سازی ظاهر کاراکتر هم وجود دارد.

از آن‌جا که دشمنان بازی نیروهای دیکتاتوری هستند و نبرد بین این نیروها و نیروهای انقلابی از نوع نابرابر یا به اصطلاح Guerrilla Warfare است، سازندگان همین بستر را دستمایه‌ای برای طراحی سلاح‌های متفاوت و عجیب قرار داده‌اند. در نمایش دیشب یکی از این سلاح‌ها را دیدیم که به دشمنان سی‌دی پرتاب می‌کرد!

تصویر گیم‌پلی بازی Far Cry 6

یکی دیگر از موارد مهم نمایش دیشب، اعلام تاریخ انتشار بازی Far Cry 6 بود. این اثر در ابتدا قرار بود زمستان سال گذشته منتشر شود، اما یوبی‌سافت آن را تا تاریخ نامشخصی به تعویق انداخت.

حال و طبق اعلام دیشب، بازی Far Cry 6 در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۱ مصادف با ۱۵ مهر ۱۴۰۰ برای پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، رایانه‌های شخصی، گوگل استیدیا و آمازون لونا منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
1 نظر
  1. adko1396 می گوید

    بی صبرانه منتظر این بازی هستم ممنون آقای محمودی

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.