انتشار بازی Fall Guys روی ایکس‌باکس و سوییچ با تاخیر مواجه شد

سازندگان بازی محبوب و موفق Fall Guys اعلام کردند انتشار این اثر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس و سوییچ در زمانی دیرتر از تاریخ اعلام شده رخ خواهد داد.

 

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout یکی از پدیده‌های سال گذشته‌ی میلادی محسوب می‌شود که با رویکرد متفاوت نسبت به سبک بتل رویال و فضای شاد و رنگارنگ، میلیون‌ها نفر را جذب کرد.

این بازی در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد و قرار است در آینده برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ هم در دسترس قرار بگیرد، منتهی نه در تاریخی که تیم سازنده قبلا اعلام کرده بود.

شرکت Mediatonic سازنده‌ی بازی Fall Guys اعلام کرد که خیلی زود است تا شاهد انتشار این عنوان برای ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ باشیم. این اثر قرار بود تابستان برای این پلتفرم‌ها در دسترس قرار بگیرد، اما طبق گفته‌ی مدیاتونیک طول می‌کشد تا تمام موارد جدید و جذاب در آن قرار بگیرد.

در عوض استودیو اعلام کرد این نسخه‌ها هنگام عرضه از قابلیت کراس پلی پشتیبانی خواهند کرد. به این ترتیب کاربران تمام پلتفرم‌هایی که بازی روی‌شان موجود است، قادر خواهند بود تا همراه با هم از تجربه‌ی آن لذت ببرند.

یکی از دلایلی که مدیاتونیک برای این تاخیر ذکر کرده، ملحق شدن به خانواده‌ی استودیوهای شرکت Epic Games است. این اتفاق دسترسی بیشتر استودیو به ابزار مختلف برای توسعه‌ی بازی را میسر کرده و حالا تیم مدیاتونیک با آزادی عمل بیشتری روی پروژه‌های خود کار می‌کند.

شرکت اپیک گیمز پیش از این استودیوی Psyonix خالق بازی بسیار پرطرفدار Rocket League را خریده بود که در نتیجه، این اثر به یک عنوان Free-to-Play تبدیل شد. البته این اتفاق اثر دیگری هم داشت و در حال حاضر دیگری اثری از آن روی فروشگاه استیم نیست. اپیک گیمز تا به حال اعلام نکرده که آیا سرنوشت مشابهی در انتظار Fall Guys خواهد بود یا خیر.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.