بمب هیجان به پخش زنده آپارات اضافه شد

ویژگی بمب هیجان به پخش زنده‌های گیم آپارات اضافه شد

بمب هیجان، ویژگی جدیدی در پخش زنده‌های گیم آپارات است که بیننده‌ها می‌توانند در کنار هم حس انجام یک ماموریت جالب در استریم را داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی آپارات گیم، بمب هیجان با حمایت بینندگان از استریمر فعال می‌شود و ۴ سطح دارد. با فعال شدن هر سطح، ۲ استیکر جدید که در قسمت گفتگوی پخش زنده قابل استفاده است، در دسترس بینندگان قرار می‌گیرد. در پایان و در صورت تکمیل شدن هر ۴ سطح بمب هیجان، ۱۰ استیکر به صورت کلی در دسترس بینندگان قرار می‌گیرد.

در واقع، این قابلیت برای ایجاد انگیزه بیشتر در بینندگان برای حمایت از استریمر ایجاد شده است. بینندگان استریم می‌توانند با خرید و هدیه دادن اشتراک استریمر یا اهدای روبی به او، امتیاز بمب هیجان را جلو ببرند, میزان پیشروی هر سطح از این بمب در قسمت گفتگو نمایش داده می‌شود. هر سطح از بمب هیجان برای مدت محدودی فعال خواهد بود و اگر طی آن مدت استریمر به کمک بینندگان نتواند به سطح بعدی راه پیدا کند، غیرفعال خواهد شد. بمب هیجان در هر ۲۴ ساعت، یک بار قابلیت فعال شدن خواهد داشت.

آپارات در تلاش بوده تا با ایجاد قابلیت‌های مختلف در پخش زنده‌ها، نیازهای طیف گسترده‌ای از استریمرهای دنیای گیم را برطرف کند و از سوی دیگر، انگیزه کاربران را نیز برای تماشای استریم‌ها افزایش دهد. اخیرا بروزرسانی‌های مختلفی برای بخش گفتگوی پخش‌ زنده‌ها در آپارات عرضه شده و بمب هیجان نیز یکی دیگر از ویژگی‌هاییست که علاوه‌بر ایجاد انگیزه برای حمایت بیشتر از استریمرها توسط بینندگان، در قسمت گفتگو نیز حال و هوای پرهیجان و خاصی ایجاد می‌کند.

لازم به ذکر است که هم‌اکنون ویژگی بمب هیجان به‌صورت پیش‌فرض برای تمامی پخش زنده‌های دسته‌بندی گیم در آپارات فعال شده و استریمرها می‌توانند در صورت تمایل از طریق داشبورد پخش زنده حساب کاربری خود، آن‌ را غیرفعال کنند. برای مطالعه راهنمای استفاده از این قابلیت، به این لینک مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.