بازیکنان بیشتری Elden Ring را در مقایسه با Dark Souls تمام خواهند کرد

«هیدتاکا میازاکی» کارگردان بازی مورد انتظار Elden Ring به‌تازگی گفته که احساس می‌کند بازیکنان بیشتری به نسبت سری Dark Souls آن را تمام خواهند کرد.

 

بازی Elden Ring بدون شک یکی از موردانتظارترین عناوینی است که در سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر خواهد شد؛ جدیدترین اثر استودیوی ژاپنی From Software خالق سری Dark Souls و عناوین دیگری مثل Bloodborne و Sekiro: Shadows Die Twice که همواره به خاطر طراحی خاص و درجه سختی بالای آثارش شهرت دارد.

در حال حاضر کمتر از چهار هفته تا انتشار این بازی فاصله داریم و به بهانه‌ی نزدیک شدن تاریخ موعود، کارگردان بازی «هیدتاکا میازاکی» که خالق سری سولز هم به حساب می‌آید، مصاحبه‌ای را با بلاگ پلی‌استیشن انجام داده و در آن به موارد جالبی اشاره کرده است.

یکی از تغییرات مهم Elden Ring نسبت به بازی‌های قبلی استودیو، تبدیل شدن آن به یک اثر Open-World است. طبق گفته‌ی میازاکی، چنین ساختاری باعث می‌شود تا دست بازیکن برای پیش‌روی و همچنین چگونگی رویارویی با دشمنان و باس‌ها بازتر از قبل باشد.

میازاکی به این نکته هم اشاره کرده که بازی همچنان مانند عناوین گذشته‌ بسیار چالش‌برانگیز است و نخواستند تا درجه‌ی سختی را کاهش دهند، اما در عین حال احساس می‌کند که بازیکنان بیشتری به نسبت سری Dark Souls آن را به پایان خواهند رساند.

تصویر از بازی Elden Ring

مصاحبه‌کننده طی گفتگو با میازاکی، از او درباره‌ی بازی‌هایی که اخیرا تجربه کرده هم پرسید. میازاکی اخیرا عنوان تحسین‌برانگیز It Takes Two را بازی کرده و از آن کاملا لذت برده است. او گفت که بازی را همراه با یک دوست به صورت آنلاین و ظرف سه روز به اتمام رسانده است. میازاکی عنوان کرد که این بازی او را تحت تاثیر قرار داده و به لطف تغییر مداوم گیم‌پلی و فضای هنری در هر مرحله، هیچ‌وقت از تجربه‌ی آن خسته نشده است.

یکی از سوال‌های جالبی که از میازاکی پرسیده شد، این بود که اگر در آینده فرصت همکاری با یک شخص تاثیرگذار دیگر را داشته باشد (مشابه همکاری‌ای که با جورج آر. آر. مارتین خالق Game of Thrones برای Elden Ring داشت) سراغ چه کسی خواهد رفت؟

میازاکی انتخاب یک شخص خاص را بسیار سخت و چالش‌برانگیز توصیف کرد، اما گفت که سراغ یک بازی‌ساز نخواهد رفت و ترجیح می‌دهد تا سراغ کسی برود که در فرم متفاوتی مثل کتاب یا موسیقی فعالیت می‌کند.

بازی Elden Ring در تاریخ ۶ اسفند برای پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.