کامل کردن بازی Dying Light 2 حداقل ۵۰۰ ساعت طول خواهد کشید

طبق ادعای سازندگان بازی Dying Light 2 کامل کردن این اثر ۵۰۰ ساعت زمان نیاز خواهد داشت.

 

کمتر از یک ماه دیگر تا انتشار قسمت دوم از سری Dying Light باقی مانده است؛ عنوانی که یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ به حساب می‌آید و وعده‌های فراوان تیم سازنده و تاخیر چندباره، باعث شد تا چشم‌های زیادی به آن باشد.

استودیوی لهستانی Techland پیش از این بارها تاکید کرده که Dying Light 2 از هر لحاظ نسبت به نسخه‌ی قبل، بزرگ‌تر و عمیق‌تر خواهد بود. شهر محل اتفاقات بازی حالا ۴ برابر وسیع‌تر است و ۳ هزار انیمیشن پارکور برای آن ضبط شده تا تجربه‌ی بالا رفتن از دیوارهای شهر از همیشه جذاب‌تر و طبیعی‌تر باشد.

حالا که با چنین محیط وسیع و در عین حال عمیقی طرف هستیم که بسته به رفتارها و تصمیماتی که طی بازی می‌گیرید تغییراتی در آن رخ می‌دهد، چه‌قدر طول می‌کشد تا تمام ماموریت‌های بازی را انجام دهیم و به تمام گوشه‌ها سرک بکشیم؟ این سوالی است که تک‌لند پاسخ آن را به‌تازگی داده است.

اکانت رسمی بازی در شبکه‌های اجتماعی با انتشار تصویر پایین اعلام کرده که کامل کردن بازی Dying Light 2 یا به اصطلاح ۱۰۰ درصد کردن آن که شامل تمام ماموریت‌های داستانی و جانبی و مواردی مثل پایان‌های دیگر می‌شود، حداقل ۵۰۰ ساعت طول خواهد کشید! ادعایی که صحتش را باید موقع انتشار محصول نهایی متوجه شویم.

زمان کامل کردن بازی Dying Light 2

برای مقایسه و بر اساس اطلاعات موجود در سایت How Long to Beat که معروف‌ترین سایت جمع‌آوری آمار زمان مورد نیاز برای اتمام بازی‌های مختلف است، کامل کردن بازی The Witcher 3 به ۱۷۳ ساعت زمان نیاز دارد. این میزان برای کامل‌ترین نسخه از بازی اسکایریم به ۲۱۱ ساعت می‌رسد. خود سازندگان مقایسه‌ی جالبی را انجام داده و گفته‌اند که پیاده‌روی از شهر ورشو (پایتخت لهستان) تا مادرید (پایتخت اسپانیا) حدود ۵۳۴ ساعت طول خواهد کشید.

البته تکلند برای شفاف‌سازی این را هم گفته که انجام دادن ماموریت‌های خط داستانی به همراه ماموریت‌های جانبی حدود ۱۰۰ ساعت زمان نیاز دارید و اگر مقداری سریع باشید، این کار را بین ۷۰ تا ۸۰ ساعت انجام خواهید دید.

بازی Dying Light 2 در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۲۲ (۱۵ بهمن ۱۴۰۰) برای پلی‌استیشن ۴ و۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.