بازیگر بازی Death Stranding از ساخت قسمت دوم آن خبر می‌دهد

«نورمن ریداس» بازیگر بازی Death Stranding به‌تازگی اعلام کرده که در حال مذاکره برای ایفای نقش در قسمت دوم آن است.

 

بازی Death Stranding آخرین اثر «هیدئو کوجیما» بازی‌ساز اسطوره‌ای اهل ژاپن و خالق سری ماندگار Metal Gear Solid در سال ۲۰۱۹ برای PS4 و در سال ۲۰۲۰ برای رایانه‌های شخصی منتشر شد.

این اثر هنگام انتشار با نقدهای مثبتی روبرو شد و تا به حال هم بیش از ۵ میلیون نسخه فروش داشته است. در مراسم Summer Game Fest ویژه‌ی E3 2021 بود که از نسخه‌ی Director’s Cut این اثر هم رونمایی شد که محتواهای بیشتری نسبت به نسخه‌ی اصلی دارد و با پیشرفت‌های گرافیکی همراه است.

حال به نظر می‌رسد که این‌جا پایان راه Death Stranding نیست و باید منتظر ادامه‌ی آن هم باشیم. «نورمن ریداس» بازیگر مشهور سریال The Walking Dead که ایفاگر نقش شخصیت اصلی یعنی Sam Porter Bridges در بازی بود، در گفتگو با یک خبرنگار برزیلی گفته که مذاکرات برای ایفای نقش در قسمت دوم Death Stranding را آغاز کرده است.

ریداس در گفتگو با Vitória Pratini خبرنگار برزیلی گفته:

من فکر می‌کنم که روی دومین Death Stranding کار می‌کنیم. بازی در حال حاضر در مرحله‌ی مذاکرات است، پس… آرههه!

این خبر را اولین بار شعبه‌ی برزیل سایت معتبر IGN منتشر و صحت آن را تایید کرد. ریداس پیش از این و در گفتگو با سایت Wired هم گفتگو که قصد دارد تا در یک پروژه‌ی جدید، دوباره با هیدئو کوجیما همکاری کند.

نسخه‌ی Director’s Cut بازی Death Stranding در تاریخ ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) امسال به صورت انحصاری برای PS5 منتشر خواهد شد. دارندگان نسخه‌ی اصلی باید برای دریافت آپگرید مبلغ ۱۰ دلار بپردازند. این نسخه برای مخاطبان جدید ۵۰ دلار قیمت خواهد داشت.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.