احتمال انتشار بازی Dead Island 2 در سال ۲۰۲۳ وجود دارد

آیا بالاخره در سال ۲۰۲۳ میلادی شاهد انتشار بازی پر فراز و نشیب Dead Island 2 خواهیم بود؟

 

قسمت دوم از سری Dead Island به جرئت یکی از عناوینی است که طی یک دهه‌ی گذشته، بیشترین فراز و نشیب را حین روند تولید داشته است؛ اثری که ۸ سال از رونمایی‌اش می‌گذرد، اما هنوز چیزی از آن ندیده‌ایم.

شاید این طلسم بالاخره سال میلادی آینده بشکند و شاهد انتشار بازی Dead Island 2 در ۲۰۲۳ باشیم. این احتمال به واسطه‌ی گزارش اخیر شرکت Embracer Group مطرح شده است.

بر اساس جدیدترین گزارش مالی این شرکت که پنجشنبه ارائه شده، میزبان در پاسخ به سوال یکی از سرمایه‌گذاران در این باره که آیا هنوز این پروژه زنده است یا خیر، گفته که باور دارد این بازی در سال مالی آینده در دسترس قرار بگیرد که بازه‌ی آوریل ۲۰۲۲ تا مارس ۲۰۲۳ میلادی را شامل می‌شود.

مدیر عامل شرکت Embracer Group آقای Lars Wingefors که میزبان این جلسه بود، اشاره کرد که فعلا نمی‌تواند درباره‌ی این بازی صحبت بیشتری کند، چرا که هنوز به طور رسمی از آن رونمایی نشده است. به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که این شرکت و ناشر رسمی بازی یعنی Deep Silver در سال جاری میلادی، بازی Dead Island 2 را دوباره رونمایی کنند.

اولین قسمت Dead Island توسط استودیوی لهستانی Techland ساخته و در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. این اثر در واقع بستری را مهیا کرد تا تکلند پس از آن به سراغ خلق فرنچایز موفق خود یعنی Dying Light برود.

ساخت قسمت دوم این سری در ابتدا وظیفه‌ی استودیوی Yager Development خالق بازی Spec Ops: The Line بود، اما پس از دو سال استودیوی Sumo Digital روند تولید را به عهده گرفت.

سال ۲۰۱۹ میلادی بود که شرکت Deep Silver اعلام کرد استودیوی Dambuster سازنده‌ی عنوان نه چندان موفق Homefront: The Revolution سکان‌دار ساخت این اثر پر فراز و نشیب خواهد بود.

با توجه به ادعای چند اینسایدر، رونمایی دوباره از Dead Island 2 در سال جاری میلادی تقریبا قطعی به نظر می‌رسد. شاید تابستان پیش رو بهترین زمان ممکن برای چنین اتفاقی باشد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.