بازی Cyberpunk 2077 دوباره در فروشگاه پلی استیشن موجود شد

پس از چند ماه غیبت، بازی Cyberpunk 2077 دوباره از دیروز در فروشگاه پلی استیشن در دسترس قرار گرفت.

 

همان طور که احتمالا در جریان هستید، بازی «سایبرپانک 2077» در زمان انتشار با حواشی و انتقادات فراوانی روبرو شد که دلیل اصلی آن، وجود مشکلات فنی متعدد در بازی بود.

در حالی که بازی روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهم تجربه‌ی نسبتا پایداری را ارائه می‌داد، اما روی کنسول‌های نسل هشتم به خصوص مدل پایه‌ی PS4 و Xbox One به قدری از مشکلات فنی و باگ رنج می‌برد که عملا تجربه‌ی این اثر را غیر ممکن می‌کرد.

انتقاد فراوان کاربران باعث شد تا در نهایت استودیوی CD Projekt گزینه‌ی ریفاند را در دسترس این عده قرار دهد. شرکت سونی هم پس از یک هفته از انتشار بازی Cyberpunk 2077 تصمیم گرفت تا آن را از فهرست بازی‌های موجود در فروشگاه پلی استیشن حذف کند.

حال به نظر می‌رسد که سازندگان سایبرپانک 2077 با ارائه‌ی پچ‌ها متعدد طی هفت ماه گذشته، توانسته‌اند مشکلات نسخه‌ی کنسولی را تا حد زیادی رفع و در نتیجه، سونی را قانع کنند تا بازی را دوباره روی استور پلی‌ استیشن در دسترس قرار دهد.

بازی از دیروز در این استور موجود شده و کاربران کنسول‌های پلی استیشن می‌توانند آن را بخرند. البته سونی در صفحه‌ی مخصوص این عنوان پیامی را ثبت کرده که پیشنهاد می‌دهد کاربرانی که PS4 معمولی ندارند، این اثر را نخرند. متن کامل پیام به شرح زیر است:

تجربه‌ی مشکلات فنی با این بازی برای کاربران ادامه دارد. خرید برای استفاده روی دستگاه‌های PS4 پیشنهاد نمی‌شود. برای بهترین تجربه‌ی سایبرپانک روی پلی‌استیشن، آن را روی دستگاه‌های PS4 Pro و PS5 بازی کنید.

در همان صفحه خواهید دید که سی‌دی پراجکت هم پیام مشابهی را ثبت کرده که بهترین تجربه‌ی سایبرپانک 2077 روی کنسول‌های PS4 Pro و PS5 رقم خواهد خورد. البته برخلاف سونی در این پیام خبری از اخطار به کاربران PS4 معمولی نیست.

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.