دوبله فارسی بازی فرزندان مورتا به طور رسمی منتشر شد

دوبله فارسی بازی فرزندان مورتا از دیشب به طور رسمی در دسترس قرار گرفته و می‌توانید آن را روی تمام پلتفرم‌های ممکن تجربه کنید.

 

بازی Children of Morta آخرین اثر استودیوی «فن‌افزار» یا همان Dead Mage به حساب می‌آید که دو سال پیش با همکاری شرکت 11Bit Studios سازنده‌ی بازی‌های This War of Mine و Frsotpunk منتشر شد.

عنوان «فرزندان مورتا» که در سبک اکشن نقش‌آفرینی ساخته شده و از المان‌های روگ‌لایک هم بهره می‌برد، روایت‌گر ماجراهای خانواده‌ی برگسون است که وظیفه دارند از سرزمین Mount Morta در برابر تهدیدهای شیطانی محافظت کنند.

این اثر در زمان انتشار با استقبال خوبی از طرف منتقدان روبرو شد و فروش حداقل ۷۰۰ هزار نسخه را تجربه کرده که برای یک بازی ساخته شده توسط سازندگان ایرانی، نتیجه‌‌ای فوق‌العاده محسوب می‌شود.

بازی فرزندان مورتا در زمان انتشار به طور کامل در زبان انگلیسی صداگذاری شده بود. از همان موقع تا به حال طرفداران و مخاطبان این بازی در ایران از استودیوی Dead Mage درخواست داشتند تا دوبله‌ی فارسی هم به آن اضافه شود؛ اتفاقی که حالا رخ داده است.

«امیرحسین فصیحی» مدیر استودیو و کارگردان بازی در توییتی اعلام کرد که دوبله‌ی فارسی فرزندان مورتا همین حالا روی تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار دارد و می‌توانید آن را تجربه کنید. دوبله‌ی این بازی توسط زنده‌یاد احمد گنجی و نادر گهرسودی انجام شده است.

توییت امیرحسین فصیحی

بازی فرزندان مورتا هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. همچنین می‌توانید این بازی را از فروشگاه هیولا با قیمت تقریبا ۸۰ هزار تومان خریداری کنید.

 

خرید بازی فرزندان مورتا از فروشگاه هیولا

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.