آیا بازی Street Fighter 6 هفته‌ی آینده رونمایی خواهد شد؟

شرکت کپکام به طور رسمی از یک رونمایی در هفته‌ی آینده خبر داده که احتمالا مربوط به بازی Street Fighter 6 خواهد بود.

 

شرکت ژاپنی کپکام که بیشتر به خاطر خلق فرنچایزهای شاخصی مثل Resident Evil و Monster Hunter شهرت دارد، دوران بسیار خوبی را به واسطه‌ی انتشار عناوین موفق و استقبال بالا از آن‌ها سپری می‌کند.

کپکام در یک سال گذشته به لطف عرضه‌ی Resident Evil Village و Monster Hunter Rise موفق‌ترین دوره‌ی خود از لحاظ مالی را سپری کرده و به نظر می‌رسد که این روند باز هم ادامه داشته باشد.

در حال حاضر اما هنوز نمی‌دانیم که این ناشر ژاپنی چه عناوینی را در سال جاری میلادی منتشر خواهد کرد. تنها اثر تایید شده عنوان Resident Evil Re:Verse است که یک تجربه‌ی چندنفره‌ی رقابتی را ارائه خواهد داد.

حالا شرکت کپکام شمارش معکوسی را در سایت رسمی خود آغاز کرده که به یک رونمایی مهم اختصاص دارد. این شمارش معکوس ساعت ۹:۳۰ روز دوشنبه ۲ اسفند به اتمام خواهد رسید. اما این رونمایی شامل چه چیزی خواهد بود؟

شمارش معکوس سایت کپکام

اصلی‌ترین گزینه برای این رونمایی مهم در هفته‌ی آینده بازی Street Fighter 6 خواهد بود، چرا که پایان شمارش معکوس با روز پایانی مسابقات Street Fighter Pro Tour مصادف است.

کپکام از روز ۳۰ بهمن تا ۲ اسفند، مرحله‌ی پایانی این مسابقات را با حضور ۳۱ بازیکن حرفه‌ای برای عنوان Street Fighter V: Champion Edition برگزار خواهد کرد؛ یک موقعیت عالی برای رونمایی از قسمت ششم این سری.

در حال حاضر حدود هفت سال از انتشار قسمت پنجم از سری «استریت فایتر» می‌گذرد و طی یک سال گذشته، شایعات پیرامون ساخت یک نسخه‌ی جدید بیش از همیشه بوده است. به خصوص که امسال این سری ۳۵ سالگی خود را هم جشن خواهد گرفت.

یک بازی مهم دیگر که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۲ از آن رونمایی شود، ریمیک قسمت چهارم رزیدنت ایول خواهد بود که مدتی پیش اطلاعاتی جالبی هم از آن در سطح اینترنت پخش شد. مواردی که از ترسناک‌تر شدن بازی نسبت به نسخه‌ی اصلی، پررنگ‌تر شدن شخصیت‌های فرعی و رخ دادن بخشی از اتفاقات در شب به جای روز خبر می‌دهد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.