آیا شخصیت‌های رمبو و جان سخت به Warzone خواهند آمد؟

این طور که به نظر می‌رسد، شرکت اکتیویژن قصد دارد تا شخصیت اصلی دو سری فیلم رمبو و جان سخت را به اثر محبوب خود Call of Duty: Warzone بیاورد.

 

بازی‌های بتل رویال به لطف مخاطبان زیادی که دارند، بستر مناسبی هستند تا شخصیت‌های معروف از سرگرمی‌های مختلف مثل سینما، تلویزیون، کمیک و بازی‌های دیگر در آن به عنوان مهمان حضور پیدا کنند.

شاخص‌ترین مثال هم بازی Fortnite است که ده‌ها شخصیت مختلف از مارول، دی‌سی، استار وارز و سری بازی‌های شاخصی چون Halo و God of War در آن حاضر شده‌اند. حال به نظر می‌رسد که سری Call of Duty هم می‌خواهد به روش خود این کار را انجام دهد.

حساب رسمی سری Call of Duty در توییتر طی روزهای گذشته، پست‌هایی منتشر کرده که به وضوح به دو سری فیلم Rambo و Die Hard ربط دارند.

توییتر Call of Duty Warzone رمبو

توییت اول با هشتگ #WarzoneReport که اشاره به بازی محبوب Call of Duty: Warzone است، آماری از بازیکنی با لقب Survivor John را نشان می‌دهد که در واقع اشاره‌ای به شخصیت جان رمبو است. در بخش‌های تعداد بازی و تعداد برد هم عدد ۵ را می‌بینیم که با تعداد سری فیلم‌های رمبو یکی است.

توییتر Call of Duty Warzone جان سخت

توییت دوم اما واضح‌تر از قبل به فیلم‌های جان سخت اشاره می‌کند. عبارت Nakatomi Dust Cleaning که در عکس دیده می‌شود، ارجاع به شرکتی است که همسر «جان مک‌کلین» شخصیت اصلی سری فیلم جان سخت با بازی «بروس ویلیس» در آن کار می‌کند. اتفاقات قسمت اول از این فیلم‌ها هم در آسمانخراشی با نام Nakatomi Plaza جریان داشت.

با این اوصاف باید منتظر حضور این دو شخصیت محبوب از دوران طلایی فیلم‌های اکشن در دهه‌ی ۸۰ میلادی باشیم؛ چیزی که تمرکز اصلی سازندگان Warzone پس از تغییر نقشه‌ی بازی است.

پس از رویداد برخورد موشک اتمی به نقشه‌ی بازی، شاهد سفر در زمان و بازگشت به سال ۱۹۸۴ میلادی بودیم؛ زمانی که محوریت اتفاقات نقشه‌ی جدید بازی با نام Verdansk ’84 است.

البته در حال حاضر نمی‌دانیم که این دو شخصیت تنها به عنوان مهمان در وارزون حاضر خواهند شد یا قرار است به عنوان کاراکتر قابل بازی در بتل پس قرار بگیرند. برای اخبار قطعی باید منتظر اعلام شرکت اکتیویژن و سازندگان باشیم.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.