تریلر رونمایی بازی Call of Duty: Vanguard را تماشا کنید

همان طور که قبلا اعلام شده بود، شرکت اکتیویژن دیشب با انتشار یک تریلر از بازی Call of Duty: Vanguard رونمایی کرد.

 

ماه‌ها بود که شایعات حول نسخه‌ی بعدی از سری پرطرفدار Call of Duty نشان می‌داد که این اثر Vanguard نام دارد و در زمان جنگ جهانی دوم جریان دارد. هفته‌ی پیش و به لطف اشتباه فروشگاه پلی‌استیشن، اکتیویژن این قضیه را زودتر از موعد تایید کرد.

 

بازی Call of Duty: Vanguard پنجشنبه رونمایی خواهد شد

 

دیشب و طبق وعده، شرکت اکتیویژن بازی Call of Duty: Vanguard را با یک تریلر و همچنین اولین اطلاعات رسمی از آن رونمایی کرد. تریلر رونمایی را در ادامه مشاهده می‌کنید.

نسخه‌ی Vanguard توسط استودیوی Sledgehammer Games ساخته می‌شود که آخرین بار، وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی WW2 را از سری COD به عهده داشت. این نسخه قرار است پکیجی کامل از تمام تجربه‌های سری باشد و یک بخش داستانی مفصل، بخش چندنفره همراه با ۲۰ نقشه و یک بخش زامبی هم خواهد داشت که آخری توسط استودیوی Treyarch مراحل تولید را طی می‌کند.

همچنین قرار است همزمان با انتشار این عنوان، نسخه‌ی بتل رویال Warzone هم نقشه‌ای با تم جنگ جهانی دوم دریافت کند تا شاهد تحول این عنوان طبق روند همیشگی باشیم.

بخش داستانی «ونگارد» روایت‌گر یک ماجرای خیالی پس از سقوط برلین، شکست ارتش نازی و خودکشی هیتلر خواهد بود. زمانی که گروهی از افسران بازمانده‌ی نازی طی پروژه‌ای با نام Project Phoenix قصد دارند تا مسیر هیتلر را ادامه دهند. حال جبهه‌ی متفقین باری دیگر قصد دارد مقابل این نیروها مقاومت و آن‌ها را نابود کند.

بازیکن بخش داستانی را در چهار جبهه‌ی مختلف شامل جبهه‌های شرق و غرب اروپا، جبهه‌ی پاسیفیک (سواحل دریای آرام) و شمال آفریقا تجربه خواهد کرد. برای ساخت این بازی از همان انجین عنوان Warzone استفاده شده تا ساختار عناوین یکسان باشد.

بازی Call of Duty: Vanguard تصویر ۱ بازی Call of Duty: Vanguard تصویر ۲ بازی Call of Duty: Vanguard تصویر ۳ بازی Call of Duty: Vanguard تصویر ۴ بازی Call of Duty: Vanguard تصویر ۵ بازی Call of Duty: Vanguard تصویر ۶ بازی Call of Duty: Vanguard تصویر ۷ بازی Call of Duty: Vanguard تصویر ۸

در کنار ورژن‌های پیشرفته‌ی سیستم‌هایی چون Gunsmith و Caliber قرار شاهد نسخه‌ی جدید از حالت Gunfight باشیم که آن را با حالت بتل رویال ترکیب خواهد کرد و در آن، شاهد رقابت هشت تیم با هم خواهیم بود. یکی از اخبار مهم دیشب، اضافه شدن یک سیستم ضدتقلب جدید همزمان با انتشار ونگارد بود که قرار است در وارزون هم از آن استفاده شود.

بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) سال جاری برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهم دو شرکت مایکروسافت و سونی منتشر شود. قیمت نسخه‌ی نسل هشتم بازی ۶۰ و قیمت نسخه‌ی نسل نهم ۷۰ دلار تعیین شده است.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.