بازی Call of Duty: Vanguard پنجشنبه رونمایی خواهد شد

شرکت اکتیویژن به طور رسمی اعلام کرد که جدیدترین نسخه از سری COD با نام Call of Duty: Vanguard پنجشنبه‌ی همین هفته رونمایی خواهد شد.

 

ماه‌ها بود که شایعات مختلفی پیرامون نسخه‌ی بعدی از سری Call of Duty وجود داشت؛ اثری که می‌دانیم توسط استودیوی Sledgehammer Games ساخته می‌شود که پیش از این ساخت نسخه‌های Advanced Warfare و WW2 را در این سری به عهده داشت.

بسیاری از ادعاها به این مورد اشاره می‌کردند که این نسخه‌ی جدید در فضای جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و با پسوند Vanguard شناخته خواهد شد؛ اطلاعاتی که حالا اکتیویژن آن‌ها را تایید کرده است.

چند روز پیش بود که بازیکنان Call of Duty: Warzone در صورت پیروزی، تیزری را می‌دیدند که به وضوح به نسخه‌ی بعدی جریان داشت و وعده‌ی رونمایی آن را می‌داد. اما این شرکت سونی بود که به اشتباه از طریق فروشگاه پلی‌استیشن، تاریخ رونمایی بازی را لو داد.

حال شرکت اکتیویژن به صورت رسمی تایید کرد که نسخه‌ی بعدی از این سری بازی با نام Call of Duty: Vanguard از طریق یک رویداد در بخش بتل رویال Warzone رونمایی خواهد شد. اکتیویژن یک تیزر هم در این باره منتشر کرده که در ادامه آن را می‌بینید.

علاقه‌مندان به رونمایی از این نسخه، قادر هستند تا ساعت ۲۲ پنجشنبه ۲۸ مرداد، این رونمایی را در وارزون مشاهده کنند.

سری Call of Duty پس از چهار سال در حالی به حال و هوای جنگ جهانی باز می‌گردد که رقیبش یعنی سری Battlefield پس از شش سال (از زمان انتشار نسخه‌ی Hardline) دوباره با نسخه‌ی 2042 به حال و هوای جنگ‌های مدرن بازگشته است. باید دید رقابت این دو سری محبوب امسال چگونه پیش خواهد رفت.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.