آیا بازی Bully 2 در دست ساخت قرار دارد؟

طبق یک ادعای جدید به نظر می‌رسد که شرکت راکستار روند ساخت بازی مورد انتظار Bully 2 را از سر گرفته باشد.

 

شرکت Rockstar Games طی یک دهه‌ی اخیر با دو سری Grand theft Auto و Red Dead Redemption پیشتاز بوده و موفقیت‌های بسیاری از لحاظ مادی و معنوی کسب کرده است. اما طرفداران این شرکت همچنان چشم امید به ساخت یک نسخه‌ی جدید از دیگر فرنچایزهای این شرکت دارند.

یکی از بیشترین تقاضاها از سوی طرفداران، ساخت یک ادامه برای بازی خاطره‌انگیز Bully است که ۱۵ سال پیش منتشر شد و با کاهش غلظت و وسعت سری GTA فضای جهان باز و خلافکاری را در قالب یک مدرسه به نمایش کشید که بازخورد بسیار خوبی هم دریافت کرد.

از همان موقع تا به حال، بارها بحث ساخت یک ادامه یا ریمستر از قسمت اول شکل گرفته است. حتی پارسال گزارشی منتشر شده بود که راکستار حدود یک دهه‌ی پیش، قصد ساخت بازی Bully 2 را داشته که در نهایت به جایی نرسید.

حال Tom Henderson که یکی از اینسایدرهای معتبر و فعال در صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود، ادعا کرده که راکستار دوباره مشغول ساخت قسمت دوم این سری است و همین حالا یک نسخه‌ی قابل بازی از آن هم وجود دارد.

هندرسون در توییت خود اذعان کرده که این نسخه‌ی قابل بازی حتی به افراد محدودی نشان داده شده است. حتی راکستار برنامه‌هایی برای نمایش این اثر در مراسم The Game Awards 2021 داشته که البته نهایی نشد. هندرسون در ادامه گفته که در حال حاضر اطلاعات شفافی در مورد این عنوان ندارد، اما در صورت دریافت اخبار بیشتر، حتما آن‌ها را گزارش خواهد کرد.

همین اواخر بود که شرکت راکستار، ریمستر قسمت سوم و دو نسخه‌ی Vice City و San Andreas را با نام Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition منتشر کرد؛ کالکشنی که البته به خاطر مشکلات فراوان با انتقاد بسیار زیادی روبرو شد.

عرضه‌ی چنین ریمستری ما را امیدوار می‌کند که در آینده شاهد ریمستر آثار کلاسیک بیشتری از این ناشر موفق مثل قسمت اول Bully یا قسمت چهارم GTA باشیم. البته به نظر می‌رسد که راکستار تقریبا تمام تمرکز خود را روی ساخت GTA VI گذاشته باشد.

شما دوست دارید شرکت راکستار در آینده چه اثری را بسازد و عرضه کند؟

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.