بازی Overwatch 2 هفته‌ی بعد نمایش جدید خواهد داشت

شرکت بلیزارد اعلام کرد که هفته‌ی آینده، شاهد نمایش جدیدی از بازی مورد انتظار Overwatch 2 خواهیم بود.

 

در حال حاضر نزدیک به دو سال از رونمایی قسمت دوم سری «اورواچ» می‌گذرد، اما طی این مدت اطلاعات چندان زیادی نصیب‌مان نشده است. بلیزارد طی این مدت از حالت‌های جدید برای بازی کردن و نقشه‌ها و هیروهای تازه سخن گفت و حتی به نمایش برخی از جزئیات گیم‌پلی پرداخت.

با این اوصاف هنوز هم از خیلی موارد آگاه نیستیم و از همه مهم‌تر، مشخص نیست بازی در چه مرحله‌ای از تولید قرار دارد و چه زمانی منتشر خواهد شد، اما شاید این وضعیت به زودی تغییر کند.

آقای Aaron Keller از اعضای اصلی تیم خالق اورواچ که پس از جدایی «جف کپلن» از بلیزارد، مسئولیت کارگردانی قسمت دوم را به عهده گرفت، طی قسمت جدید سری ویدیوی Overwatch Developer Update اعلام کرد که شامل یک نمایش جدید از بازی Overwatch 2 در هفته‌ی بعد خواهیم بود.

این نمایش در قالب یک لایواستریم دو ساعته جریان خواهد داشت و در آن، آرون کلر به همراه چند عضو دیگر تیم سازنده شامل، طراح ارشد، کارگردان هنری و نفرات دیگر به تجربه‌ی بخش PvP مشغول خواهند شد و توضیحاتی هم درباره‌ی بازی ارائه خواهند داد.

کلر به این موضوع هم اشاره کرد که هر چه در این نمایش خواهید دید، هنوز در دست تولید قرار دارد و ممکن است محصول نهایی با آن متفاوت باشد. این لایواستریم هشت روز دیگر، یعنی در تاریخ ۳۰ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

او همچنین گفت که تا پایان سال میلادی جاری، اطلاعات بیشتری از بخش PvP بازی در دسترس قرار خواهد گرفت تا مخاطبان بیشتر با محتوای جدید این نسخه و تغییرات آن نسبت به قسمت اول آگاه شوند.

بازی اورواچ 2 هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۲ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهم منتشر شود. کسانی که قسمت اول را در اختیار داشته باشند، به طور رایگان به بخش PvP قسمت دوم دسترسی خواهند داشت. بخش‌های جدید مثل حالت داستانی و دیگر حالت‌های بخش PvE اما پولی خواهد بود و برای آن تجربه‌ی آن باید هزینه کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.