تاریخ رونمایی از بازی Battlefield 6 به طور رسمی مشخص شد

شرکت الکترونیک آرتز به طور رسمی تاریخ رونمایی از بازی مورد انتظار Battlefield 6 را اعلام کرد.

 

پیش از این می‌دانستیم که شرکت EA و استودیوی DICE در حال ساخت ششمین قسمت از سری «بتلفیلد» هستند و اطلاعات مختلفی هم از آن منتشر شده بود، اما تا دیروز مشخص نبود که بازی کی رونمایی شود.

حال با پست تازه‌ای که در حساب رسمی سری بتلفیلد در توییتر منتشر شده، می‌دانیم که بازی Battlefield 6 ساعت ۱۸:۳۰ روز ۱۹ خرداد رونمایی خواهد شد.

این رونمایی رسمی از طریق حساب رسمی بتلفیلد در یوتیوب رخ خواهد داد و برای اولین بار، شاهد گیم‌پلی این عنوان خواهیم بود.

قسمت ششم Battlefield حداقل سه سال است که در دست تولید قرار دارد و پس از دو نسخه که در دوران جنگ‌های جهانی بودند، باری دیگر حال و هوای نبردهای مدرن را خواهد داشت.

الکترونیک قبلا اعلام کرده بود که تریلر رونمایی بازی در ماه ژوئن منتشر خواهد شد. همچنین می‌دانیم که بازی یک اثر میان‌نسلی است که پاییز امسال برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهم در دسترس قرار خواهد گرفت.

مدتی پیش بود که تعدادی تریلر که ظاهرا از نمایش رونمایی بازی هستند، با کیفیت پایین در سطح اینترنت لو رفت که یکی از آن‌ها، یک شاتل فضایی را در حال فعال شدن و پرواز نشان می‌داد.

طبق برخی ادعاها، این عنوان با استفاده از قدرت سخت‌افزاری کنسول‌های نسل نهم، سطح جدیدی از تخریب‌پذیری محیط را به تصویر خواهد کشید که انقلابی در بازی‌های ویدیویی خواهد بود.

آخرین حضور سری بتلفیلد به سال ۲۰۱۸ و عنوان Battlefield V باز می‌گردد که در دوران جنگ جهانی دوم جریان داشت و نتوانست آن طور که باید، طبق انتظارات عمل کند.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.