رونمایی بازی Battlefield 2042 باعث هجوم بازیکنان به Battlefield 4 شده است

به لطف رونمایی از نسخه‌ی جدید سری بتلفیلد با نام Battlefield 2042 تعداد بازیکنان بازی Battlefield 4 با رشد قابل توجهی روبرو شده است.

 

دو هفته‌ی پیش بود که شرکت الکترونیک آرتز و استودیوی DICE به طور رسمی از بازی «بتلفیلد ۲۰۴۲» رونمایی کردند. اثری که قرار است فصل جدیدی را در تاریخ سری بتفیلد آغاز کند.

هفته‌ی گذشته هم شاهد اولین نمایش گیم‌پلی بازی در کنفرانس ایکس‌باکس در جریان رویداد E3 2021 بودیم که در نهایت یکی از محبوب‌ترین و پربازدیدترین ویدیوهای این رویداد شد.

سری بتلفیلد پس از هشت سال دوباره به تم جنگ‌های مدرن باز می‌گردد و همین مورد، بهانه‌ای شده تا بازیکنان بسیاری بخواهند به عنوان پیش‌زمینه، سراغ بازی Battlefield 4 بروند.

حال شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرده که پس از رونمایی Battlefield 2042 آمار بازیکنان بازی Battlefield 4 به طور قابل توجهی افزایش یافته است و همین باعث شد تا سرورهای بازی در مناطق از جمله آمریکا با کمبود ظرفیت روبرو شود.

الکترونیک آرتز دیروز به سرعت این مسئله را حل کرد و ظرفیت سرور را در مناطقی که کمبود داشتند و در نتیجه، بازیکنان باید زمان بیشتری را برای پیدا کردن مسابقه صبر می‌کردند افزایش داده است.

پس از انتشار قسمت چهارم بتلفیلد در سال ۲۰۱۳ شاهد سه نسخه بودیم که همگی تم متفاوتی داشتند؛ نسخه‌ی Hardline در سال ۲۰۱۵ روی درگیری‌های درون‌شهری بین دزد و پلیس تمرکز داشت و دو نسخه‌ ۱ و V هم به سراغ جنگ‌های جهانی رفته بودند.

حال نسخه‌ی 2042 نه تنها دوباره حال و هوای مدرن به خود می‌گیرد، بلکه از المان‌های آینده‌نگرانه چه در طراحی محیط و چه المان‌های گیم‌پلی بهره خواهد گرفت.

بازی مورد انتظار Battlefield 2042 در تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ معادل ۳۰ مهر ۱۴۰۰ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. این نسخه برخلاف دو قسمت قبل تنها روی حالت چندنفره تمرکز خواهد کرد و خبری از بخش داستانی نخواهد بود.

اخبار مرتبط: بازی Battlefield 2042 به طور رسمی رونمایی شد

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.