حالت جدید بازی Battlefield 2042 فردا رونمایی خواهد شد

شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد که تریلر رونمایی بخش جدید بازی مورد انتظار Battlefield 2042 فردا منتشر خواهد شد.

 

جدیدترین قسمت از سری «بتلفیلد» یکی از موردانتظارترین بازی‌های امسال محسوب می‌شود که حدود یک ماه تا انتشار آن فاصله داریم. این نسخه که دوباره به حال و هوای جنگ‌های مدرن برگشته، قرار است بزرگ‌ترین بتلفیلد تاریخ باشد که سه بخش بزرگ را در خود دارد.

بخش اول با نام All-Out Warfare همان تجربه‌ی آشنای سری بتلفیلد است که دو تیم در حالت‌های آشنای Conquest و Breakthrough با هم رقابت می‌کنند و نقشه‌ها گنجایش ۶۴ یا ۱۲۸ بازیکن را دارد.

بخش دوم هم با نام Battlefield Portal طرفداران قدیمی سری را هدف گرفته و در آن می‌توان المان‌های چهار نسخه‌ی مختلف از سری را با هم ترکیب کرد و تجربه‌هایی عجیب و غریب و خاص را رقم زد.

اما سومین بخش که فعلا با نام Hazard Zone شناخته می‌شود، هنوز رونمایی نشده و نمی‌دانیم با چه چیزی طرف هستیم. خوشبختانه این انتظار فردا به اتمام می‌رسد و الکترونیک آرتز تریلر رونمایی این بخش جدید بازی Battlefield 2042 را به طور عمومی منتشر خواهد کرد.

طبق اطلاعاتی که اینسایدرهای مختلف طی چند ماه گذشته منتشر کرده‌اند، تجربه‌ی این بخش ترکیبی از دو بازی Escape from Tarkov و Hunt Showdown خواهد بود؛ جایی که هر تیم هدف دارد تا بدون کشته شدن خود را به نقاط خروج در نقشه برساند و در عین حال بیشترین لوت ممکن را در نقشه جمع کند.

بازیکنان در این حالت علاوه بر تیم‌های دیگر با دشمنانی روبرو خواهند شد که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند. اگر بازیکن در یک مسابقه کشته نشود، قادر خواهد بود تا تمام لوت جمع شده را در مسابقه‌ی بعد استفاده کند و به این ترتیب شخصیت خود را ارتقا دهد، اما با کشته شدن تمام روند پیشرفت و آیتم‌ها از دست خواهد رفت.

تریلر رونمایی بخش Hazard Zone ساعت ۱۸:۳۰ فردا در کانال یوتیوب بتلفیلد پخش خواهد شد. نکته‌ی جالب این‌که شرکت اکتیویژن دقیقا همان ساعت، تریلر رونمایی از بخش زامبی عنوان Call of Duty: Vanguard را منتشر خواهد کرد.

بازی مورد انتظار Battlefield 2042 روز ۲۸ آبان برای پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.