شاید بازی بعدی Assassin’s Creed در برزیل جریان داشته باشد

یکی از اعضای شرکت یوبی‌سافت با سابقه‌ی کار روی سری بازی Assassin’s Creed عنوان کرده که علاقه دارد یکی از نسخه‌های بعدی در برزیل جریان داشته باشد.

 

سری مشهور و محبوب Assassins’ Creed طی نزدیک به پانزده سال، مناطق مختلفی همچون بیت‌المقدس، ونیز، آمریکا، فرانسه و مصر را بستر اتفاقات قرار داده است و به عنوان یک راهنما برای آشنایی با سرزمین‌های مختلف شناخته می‌شود.

پس از انتشار هر نسخه‌ی جدید، طرفداران این سری بیش از هر چیز مشتاق‌اند تا ببینند قسمت بعدی در کدام سرزمین جریان خواهد داشت؛ مسئله‌ای که یکی از نویسندگان نسخه‌ی اخیر یعنی «والهالا» به‌تازگی درباره‌اش صحبت کرده است.

آقای Alain Mercieca نویسنده‌ی ارشد بازی Assassin’s Creed Valhalla طی مصاحبه‌ با سایت The Gamer و در پاسخ به این سوال که دوست دارد نسخه‌ی بعدی این سری در کجا رخ دهد، او برزیل را به عنوان یکی از گزینه‌های خود مطرح کرد. او همچنین از علاقه‌اش به جزیره‌ی مالت و تاریخ آن سخن گفت.

بازی Assassin's Creed در برزیل

به شخصه و اگر بخواهم صادق باشم، احتمالات بسیار زیادی برای انتخاب وجود دارد. به عنوان کسی که مجذوب تاریخ است، شما می‌توانید مرا با یک گروه از جنگجویان در یک جامعه‌ی گمشده در جزیره‌ی مالت هیجان‌زده کنید و من آماده‌ام تا به سراغ‌اش بروم و آن را عمومی کنم.

در ابعادی بزرگ‌تر، من احساس می‌کنم بستر باارزشی از فرهنگ در آمریکای جنوبی وجود دارد که این برند (منظور سری AC) هنوز آن را کامل کشف نکرده است.

از اینکاها گرفته تا مستعمران اسپانیایی، این دوره دوره‌ی بسیار شگفت‌انگیزی است. اگرچه نسخه‌ی Black Flag بخشی از آن را لمس کرد، اما من حس می‌کنم بیشتر باید به منطقه‌ی برزیل پرداخته شود.

با این‌که نویسنده‌ی ارشد بازی اخیر Assassin’s Creed علاقه‌ی زیادی به برزیل و دیگر مناطق آمریکای جنوبی دارد، اما نمی‌توان با اطمینان گفت که قسمت بعدی در چه سرزمینی جریان خواهد داشت.

بسیاری از طرفداران تمایل دارند تا شرکت یوبی‌سافت در نسخه‌ی آینده، به سراغ ژاپن زمان فئودال برود. حتی مدتی پیش شایعه‌ای در این باره منتشر شد که ادعا می‌کرد اثر بعدی با پسوند Warriors در همین زمان جریان خواهد داشت.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.