درآمد بازی Assassin’s Creed Valhalla از مرز یک میلیارد دلار گذشت

شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که درآمد حاصل از فروش بازی Assassin’s Creed Valhalla و محتواهای اضافی از یک میلیارد دلار گذشته است.

 

آخرین قسمت از سری محبوب Assassin’s Creed از همان عرضه آمار بسیار موفقی را ثبت کرده و تا همین حالا هم روند موفقیت‌اش ادامه دارد. بهترین لانچ یک نسخه از این فرنچایز، موفق‌ترین لانچ یک بازی یوبی‌سافت روی رایانه‌های شخصی و تبدیل شدن به دومین اثر پرسود تاریخ این شرکت فرانسوی، مهم‌ترین رکوردهایی هستند که نسخه‌ی والهالا به جای گذاشته است.

حال طبق آخرین صحبت‌های «ایو گیلمو» مدیر عامل یوبی‌سافت، درآمد بازی Assassin’s Creed Valhalla از مرز یک میلیارد دلار گذشته است که نشان از موفقیت عظیم آن در فروش دارد.

این عنوان در نوامبر ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد و از آن موقع تا به حال، دو بسته‌ی الحاقی دریافت کرده است. بسته‌ی سوم با نام Dawn of Ragnarok هم در مارس ۲۰۲۲ یعنی ماه آینده منتشر خواهد شد و حداقل ۳۰ ساعت محتوا برای تجربه خواهد داشت.

بازی AC Valhalla اولین نسخه از این سری به حساب می‌آید که برای دو سال پشتیبانی می‌شود و محتوای اضافه دریافت می‌کند. پیش از کریسمس هم شاهد عرضه‌ی یک محتوای کراس‌اور با نسخه‌ی Odyssey بودیم.

محتوای Dawn of Ragnarok پایان پشتیبانی یوبی‌سافت از والهالا نیست و طی ماه‌های آینده، آپدیت‌های رایگان مختلفی برای بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. یوبی‌سافت همچنین اعلام کرد که از تاریخ ۵ تا ۹ اسفند می‌توانید این اثر را به صورت رایگان تجربه کنید.

یوبی‌سافت در حالی به پشتیبانی از نسخه‌ی والهالا ادامه می‌دهد که هنوز برای نسخه‌های Origins و Odyssey برنامه‌هایی دارد. از سوی دیگر این شرکت در حال ساخت نسخه‌ی بعدی از سری AC با عنوان Infinity است که یک اثر لایو سرویس خواهد بود و قرار است جامع‌ترین تجربه‌ی این سری را به مخاطبان ارائه دهد.

همچنین طبق گزارش‌هایی که مدتی پیش منتشر شد، یوبی‌سافت در حال ساخت یک بازی جداگانه با محوریت شخصیت Basim است که در ابتدا قرار بود بسته‌ی الحاقی بعدی والهالا باشد، اما سازندگان تصمیم گرفتند تا آن را به یک محصول مجزا تبدیل کنند.

این اثر که یوبی‌سافت هنوز ساخت آن را تایید نکرده، مخاطب را در نقش این شخصیت مهم قرار خواهد داد و با بازگشت به ریشه‌های فرنچایز، بیشتر روی المان‌های مخفی‌کاری تمرکز خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.